BilgiSağlık

2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü?


Bu Doğal Tarif İle 2 Dakikada Bembeyaz Dişler

Beyaz ve sağlıklı dişlere kavuşmak için başvurduğumuz sayısız türdeki diş macunları kafanızı karıştırabilir. Hem kimyasal içerikleri hem de pahalı fiyatlandırmaları ceplerimizi de ve sağlığımızı da yakıyor. Halbuki doğal ve etkili maddelerle diş beyazlatmak mümkün.

Şimdi sizlere hazırlanışı oldukça basit bir diş beyazlatma formülü önereceğim. 2 dakika için farka tanık olacaksınız.

Bu tarifi mutlaka deneyin.

2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? 2

 

İhtiyacınız Olacak Maddeler

– Yarım organik limon limon suyu
– Kabartma tozu 1/4 su bardağı

 

Hazırlanışı:

Kabartma tozu içine limon suyu sıkın. Bir miktar kabarma olacak. Yatışması için izin verin.
Kabartma tozu karışımı içine bir pamuk batırın ve dişlerinize götürün. Karışımı yaklaşık bir dakika için dişler üzerinde bekletin.Asit kaldırmak için normalde yaptığınız gibi dişlerinizi fırçalayın. Eğer dişlerinizi durulamayı es geçerseniz, uygulama dişlerinizi aşındırmaya başlayabilir.

Belirli aralıklarla uygulayacağınız bu formül ile parlak gülüşler için hazırsınız.

server yazılım lisansı satın al

İlgili Makaleler

32 Yorum

 1. 2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 2. 2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? konusunda çok yazı okudum ama 2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 3. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 5. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 6. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz 2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 7. 2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? konusunda çok yazı okudum ama 2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 8. 2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 10. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. 2 Dakika İçinde Diş Beyazlatmak Mümkün mü? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 13. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu