istanbul masöz
Sosyal Medya

2020 İkinci El Alım, Satım Whatsapp Grup Linkleri

2. El Alım, Satım Whatsapp Grupları 

İkinci el alım satımım ile uğraşan kişiler  ikinci el whatsapp grupları ya da  müzayede whatsapp grupları açıp  sergiledikleri ürünleri  whatsapp grupları  üzerinden  tanıtmaya ve satmaya çalışmaktadır. İkinci el araç satıyorsanız ikinci el araç whatsapp grubu, ya da  alkol  ile alakalı whatsapp grupları bulabilirsiniz. arttırma yapanlar da müzayede whatsapp grupları kurarak alıcılarına ulaşmaktadır.

İkinci el alışveriş Letgo, Sahibinden, Dolap  gibi  uygulamalardan  yapılsa da  bazı kullanıcılar direk alıcılara  ulaşmak için ikinci el alım satım whatsapp  gruplarına rağbet göstermektedir. Kullanıcı sayıları  hayli yüksek olan bu gruplar  alıcı  ile satıcıları direk sanal  ortamda  yüzyüze görüştürmek amacı ile kurulmuştur.

Her internet alışverişinde olduğu  gibi  ikinciel whatsapp gruplarında da  dikakli olmak gerekir. Ürün ön bilgisini aldıktan sonra alım satım  yüzyüze ya da  kurumsal aracı  platformlar  üzerinden  yapılmalıdır.

İkinci El Alım, Satım Whatsapp Grup Linkleri

2. El Alım Güncel Araba Al Sat
Votka – Viski Saklıköy
Açık arttırma 2 ci el pazari FARK KOYMAZ
İkinci El Açık Artırma İstanbul ikinci el eşyalarımız
Türkiye 2.El ve Toptan İhale Komedi dükkanı

 

Sizin de iknci  el eşya alım satım üzerine kurduğunuz whatsapp gruplarınız var  ise yorum  yaparak bize iletebilirsiniz.

Kendi numaranız ile  telegram yada whatsapp hesabı açmak istemiyorsanız tek kullanımlık numara alarak gizli telegram adresi açabilirsiniz. Numara almak için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

44 Yorum

 1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 2. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 3. 2020 İkinci El Alım, Satım Whatsapp Grup Linkleri konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. 2020 İkinci El Alım, Satım Whatsapp Grup Linkleri konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 5. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Sosyal Medya kategorisinde yazmış olduğunuz 2020 İkinci El Alım, Satım Whatsapp Grup Linkleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 8. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 9. Kırklareli şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 10. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 11. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 12. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 13. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 14. 2020 İkinci El Alım, Satım Whatsapp Grup Linkleri konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 15. Kırklareli merkezden ben zeynep. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-06-2020 12:47:26

 16. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu