Oyun

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları

2021 En iyi mobil strateji oyunları videoları ve resimleri

En iyi mobil strateji oyunları

Artık gelişen teknoloji ile birlikte eskiden saatlerce başından kalkmadığımız bilgisayarlar oyunlarının yerini mobil oyunlar aldı.

Hatırlarsanız eskiden düşük özellikli bilgisayarlarda bile, grafikleri çok kötü de olsa sabahlara kadar oyun oynadık. Tahminimce bu oyunların en büyük kısmını strateji oyunları alırdı. Artık her telefona uygun olan mobil oyunlardan sizler için en iyi mobil strateji oyunlarını derledik ve sizlere sunmak istedik.

Mobil oyunların farkı yer ve zaman fark etmeksizin rahatça oynanabilir olması, özellikle strateji oyunu hayranı iseniz, diğer oyunlardan daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bu da mobil oyunlarını vazgeçilmez yapıyor.

Ama bizler en iyi mobil strateji oyunlarını seçerken hem oyun başında çok zaman geçirmek isteyenler için hem de tam tersi daha az zaman geçirip daha fazla zevk alabileceğiniz mobil oyunları seçtik.

En iyi mobil strateji oyunları listesi

 

Taktik Savaş – tower defence

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 2

Kule savunma oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyun tam aradığınız mobil strateji oyunu . Her adımda iyi düşünmeli ve stratejinizi iyi uygulamalısınız.

World Conqueror 3 – WWE strateji oyunu

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 3

32 farklı bölüm, 150 den fazla kontrol edebileceğiniz general ve 3 farklı zorluk düzeyi ile 50 den fazla ülkenin bulunduğu harika mobil strateji oyunu ile diğer ülkelere kafa tutabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Rise of Kingdoms – Lost Crusade

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 4

Seçebileceğiniz 11 tane medeniyetin bulunduğu gerçek zamanlı mobil strateji oyunudur, istediğiniz zaman savaşa katılabilir veya savaştan ayrılabilirsiniz. Savaşırken bile sohbet edebileceğiniz bir oyun.

War and Order

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 5

 

Clash of Empire – Strategic Empire Age

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 6

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 7

 

Warhammer 4000 – Lost Crusade

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 8

Rise of the Kings

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 9

 

Art of War – PVP Gerçek zamanlı mobil strateji oyunu

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 10

 

Iron Throne – the Firstborn

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 11

Magnum Quest

2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları 12

Mobil strateji oyunlarının genel amacı kendi hesabınızı diğer oyunculardan daha iyi hale getirmektir. Hesabınızda bir karakter olabilir, bir şehir olabilir ama farketmeksizin kendinizi geliştirmeli ve çeşitli stratejilerle rakiplerinizi alt etmelisiniz.

Not : Paylaştığımız oyunların aylık ücretleri veya uygulama içi paket satışları olabilir ama neredeyse hepsi ücret yatırmadan oynanabilir oyunlardır.

Anahtar kelimeler; en iyi mobil strateji oyunları, mobil strateji oyunu, 2021 mobil strateji oyunları, Mobil sıra tabanlı strateji oyunları

İlgili Makaleler

41 Yorum

 1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 2. 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunda çok yazı okudum ama 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 3. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 4. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 5. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 6. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunda çok yazı okudum ama 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 10. Eskişehir şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 11. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 12. 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunda çok yazı okudum ama 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 13. 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 14. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 15. 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 16. 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunda çok yazı okudum ama 2021 En İyi Mobil Strateji Oyunları konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu