Finans

2021 Ocak Nakit Temettü Dağıtım Tarihleri

Borsa İstanbul Şirketleri Açıklanan Nakit Temettü Verileri

Temettü dağıtımına dair Yönetim Kurulu kararı almış BİST şirketlerinin dağıtmayı planladığı nakit temettü tutarı, temettü dağıtım tarihi ve 4 Ocak 2021 kapanış fiyatlarına göre hesaplanmış temettü verimleri ekteki tabloda yer almaktadır.

 

Rapor İçin Tıklayınız 

 

Günlük Raporları

Merhaba değerli azbuz.org okurları. yazımızda size günlük  önerileri, araştırma ve analiz raporları, günlük , haftalık ve ya aylık bazda tüm raporlara ulaşabileceğiniz sürekli kaynak olan aracı kurumların  raporlarına  ulaşabileceğiniz bağlantıları sunuyoruz. Aşağıdaki linklerden gerekli aracı kurumların tüm raporlarına anlık olarak ulaşabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  2. 2021 Ocak Nakit Temettü Dağıtım Tarihleri konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  3. 2021 Ocak Nakit Temettü Dağıtım Tarihleri konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  4. Siirt şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  5. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. 2021 Ocak Nakit Temettü Dağıtım Tarihleri konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  6. Hatay şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  7. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. 2021 Ocak Nakit Temettü Dağıtım Tarihleri konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  8. 2021 Ocak Nakit Temettü Dağıtım Tarihleri konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu