Oyun

2021 Pubg Mobile Hileleri

2021 Pubg Mobile Hileleri indir

Pubg Mobile Hileleri

Pubg mobile hilesinin en temiz, en garanti ve güvenilir hilesi olarak Pubg trickler ile karşılaşılmaktadır. Pubg trickler Pubg mobil hilesi olarak kabul edilmektedir.

Pubg ilk kez 2018 yılında piyasaya sürülen ve sürüldüğü zamanlarda birçok kişinin dikkatini çeken bir oyun haline gelmiştir. Android ve İOS kullanıcılarının beğenesine sunulan Pubg, diğer birçok oyun platformları için de hazırlandı.

Bu zamanlardan beri halen popülerliğini koruyan oyunun, kullanıcıları geçen gün artmaktadır. Bu artış diğer birçok meseleyi ortaya çıkarmaktadır. Pubg oyun hileleri bu artışın en büyük nedenidir. Pubg özel wallhacklar ve hileler ile Pubg oyununda en iyi olmak isteyenler için bir fırsat sunuluyor.

Pubg Mobile Hileleri 2021

Pubg mobil hilesi 2021 ile güncel hile kullanımı yapılmaktadır. Pubg uygulaması belirli zamanlarda getirilen güncelleme ve düzeltmeler ile belirli aralıklarla yenilenmektedir. 2021 güncel hileler ile UC hilesi, duvar görme, havada uçma ve silah alma birçok hile yapılarak rakipler kolaylıkla öldürülebilmektedir. Bunun yanı sıra kıyafetler ve ganimetler sergilenerek de oyuncunun dikkati dağıtılabilir ve hile yapılarak oyunun kolaylıkla galibi olunabilmektedir.

Pubg Mobile ESP Hilesi

Pubg mobil ESP hilesi en etkili hilelerin başında gelmektedir. Bu hile sayesinde PUBG oynayan kişinin duygusal algısı gelişir ve böylelikle bu gelişme sayesinde rakip oyuncuların göremeyeceği ya da algılayamayacağı şeyler algılanabilir. Bu hilenin sağladığı avantajlar arasında oyuncuların adları ve yerleri, sağlık çubukları, ganimetlerin ve sandıkların yerleri gibi bilgilerin öğrenilmesi gelmektedir.

Pubg UC Hilesi

Pubg UC hilesi ile UC kazanmanın farklı farklı yolları bulunmaktadır. Para ödeyerek ya da para ödemeden olmak üzere iki şekilde olabilmektedir. Birçok kişi de para ödemeden nasıl olabileceğini merak etmektedir.

Pubg mobil hilesi ile bir UC ödemesi yapmadan kazanılması sağlayan işlemin adıdır. Ancak ilk olarak adımların tamamlanması gerekmektedir. Sonrasında ise UC miktarı seçilmektedir. PUGB ID numaranızı da girerek UC’yi de almış olmaktasınız.

Bu durum kesinlikle sınırsız UC alma hakkı olduğu anlamına gelmemelidir. Çünkü her gün alınabilecek belirli bir miktar bulunmaktadır. Düzenli olarak yüklü miktarda UC kazanılarak da hedeflere ulaşılabilmektedir. pubg mobile hilesi.

Pubg UC Hilesi Nasıl Yapılır?

 

pubg mobile hilesini yapabilmek için aşağıdaki dosyaları ve açıklamayı indirmelisiniz.

DOSYALARINI INDIRMEK IÇIN TIKLAYIN

Pubg UC hilesinin yapılışı şu şekildedir:

İlk olarak kopyalama işlemi yapılmaktadır.
Kopyalama işleminin tamamlanması ile beraber ikinci adıma geçilmektedir.
Bu aşamada siteye gidilmesi gerekmektedir.
Kopyalanan doğru bir şekilde girilmesinin ardından hesap seç ekranının gelmesi beklenir.
Görüntülenen ekranda ise kullanıcı adı ya da ID numarası girilir.
Kullanılan platform seçilerek devam edilir.
Bu aşamada eğer Android üzerinden giriliyorsa Pubg UC hilesi Android, IOS işletim sistemi üzerinden giriliyorsa Pubg UC hilesi IOS seçeneği seçilir.
Doğru şekilde yapılan platform seçiminden sonra hile çalışmaya başlamaktadır.

Pubg Uçma Hilesi

Pubg uçma hilelerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Pubg mobil hilesi oyuncular tarafından en çok kullanılan hilelerden biridir. Birçok oyuncu rakiplerinin önüne geçebilmek için bu hileyi kullanmaktadır.

Bu hile sayesinde Pubg oyuncuları temel olarak iki görev gerçekleştirebilmektedir. Bu görevler diğer oyunculara göre yere daha hızlı inmek veya daha hızlı uçmak olarak bilinmektedir.

Pubg oyununun başında oyuncular bir paraşüt vasıtasıyla harita üzerine iniş yapmaktadır. Oyuncular iniş yaptıktan sonra güvenli bölge ve oyun esnasında kullanılacak ekipman aramaktadır.

Bu sebeple oyuna erken başlamak ekipman ve güvenli bölge bulma noktasında oldukça önemlidir. Eğer uçuş hilesi kullanılırsa, oyuncular oyun başlangıcında paraşüt ile birlikte harita üzerine daha çabuk inecektir. Bu durum da hileyi kullanan oyuncuların oyuna, diğer oyunculardan önce başlayacağını göstermektedir.

 

Anahtar Kelimeler; PUBG Mobile hileleri, pubg mobile uc hilesi, pubg mobil uçma hilesi, pubg mobile esp hilesi

İlgili Makaleler

37 Yorum

 1. Yozgat şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 2. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 4. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 5. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 6. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 7. Sinop şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 8. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 9. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 10. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz 2021 Pubg Mobile Hileleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 11. 2021 Pubg Mobile Hileleri konusunda çok yazı okudum ama 2021 Pubg Mobile Hileleri konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 12. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 13. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz 2021 Pubg Mobile Hileleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 14. Balıkesir merkezden ben Ayşen. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun 08-04-2022 05:51:56

 15. Artvin şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 16. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 17. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz 2021 Pubg Mobile Hileleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu