istanbul masöz
EğitimSosyal Medya

2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları

2022 açıköğretim Whatsapp grupları ve açıköğretim (AÖF) çıkmış sorular

Açıköğretim (AÖF) Çıkmış Sınav Soruları Whatsapp Grupları

Açıköğretim sınavlarının yaklaşmasıyla beraber sınava katılacak olan vatandaşları çıkmış sorulara yönelme hallerini ortaya çıkarıyor. Bu tipte bir çalışma yaparak daha yüksek puanları hedeflemeleri söz konusu oluyor. Açıköğretim çıkmış sorular hususunda bölümlerindeki derslere dair tüm seçenekleri değerlendirmek istemeleri durumu görülebiliyor. Aynı zamanda da Açıköğretim Whatsapp grupları da her zaman bilgi paylaşımında bulunacakları alanlar olarak kendini gösteriyor. Bu iki çalışma şeklini benimsedikleri anda Açıköğretim sınavlarına daha kısa sürede hazırlanma durumları ortaya çıkıyor. Buna bağlı olarak da her bir konuyu etkin bir biçimde değerlendirmeleri ve detaylı bilgilere erişmeleri durumu da gözlemlenebilir.

AÖF Çıkmış Sorular

Açıköğretim fakültelerinde farklı bölümleri okuyan öğrencilerin genelinin Açıköğretim çıkmış sorular konusunda araştırma yaptıkları bilinmektedir. Ellerinde bulunan fasiküllerin yanı sıra internet ortamından ve Açıköğretim Whatsapp grupları aracılığıyla bu yönde bir çalışmalar yapmaktadırlar. Konu tekrarının yanı sıra çıkmış sorularla da son hazırlıklarını sınav öncesindeki dönemde gerçekleştirmeye devam etmektedirler. Açıköğretim sınavlarında daha önceden yer almış olan bu sorulara yönelmek de önemli bir yer tutacaktır. Soruların aynısı ya da benzerinin soru kitapçığında yer alma ihtimali değerlendirilecektir. Bir soruyu daha kolay bir biçimde çözmek isteyen açıköğretim öğrencileri bu yönde bir yola da başvuracaklardır. Kolay yoldan ders geçmek için bu şekilde hareket edeceklerdir.

Açıköğretim Çıkmış Sorular Tekrardan Çıkar Mı?

Açıköğretim sınavlarına hazırlanan öğrencilerin büyük bir çoğunluğu kaynak olarak Açıköğretim çıkmış sorular dahilinde de hareket edeceklerdir. Sınavda hangi konuların yer aldığı ve hangilerine ağırlık verildiğini anlamak için bu şekilde hareket edeceklerdir. Aynı zamanda da bu yöndeki bilgileri edinmek ve gerekli paylaşımlarda bulunmak adına da Açıköğretim Whatsapp grupları da önem teşkil eden bir pozisyonda bulunacaktır. Etkili bir kaynak olarak görülen gruplar ve çıkmış sorular, genel olarak doğru bir biçimde açıköğretim öğrencilerini yönlendirecek tarzdadır. Bundan dolayı da öğrencilerin daha ideal puanlar almak için çalıştıkları esnada çıkmış sorulara da bakınmalarında fayda vardır. Bu sayede de başarılı bir sonuç almak için çıkmış sorulara göz gezdirmenin etkisi ortaya çıkacaktır.

Kendi numaranız ile  telegram yada whatsapp hesabı açmak istemiyorsanız tek kullanımlık numara alarak gizli telegram adresi açabilirsiniz. Numara almak için TIKLAYINIZ

2020 – 2021 AOF Whastapp Grupları 

AOF ADALET WHATSAPP GRUPLARI

Grup 1  İçin  TIKLAYINIZ 

Grup 2   İçin  TIKLAYINIZ 

Grup 3 için TIKLAYINIZ 

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ WHATSAPP GRUPLARI

Grup 1  İçin TIKLAYINIZ 

Grup 2  İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF TARİH WHATSAPP GRUPLARI 

Grup 1  İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF İKTİSAT WHATSAPP GRUPLARI 

Grup 1  İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF İNGİLİZCE 1  WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF İNGİLİZCE 2  WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF İŞLETME YÖNETİMİ   WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

AOF TARIM BÖLÜMÜ WHATSAPP GRUPLARI 

Grup 1 İçin TIKLAYINIZ

 

AOF ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ  3NCÜ SINIF 

Grup 1 için TIKLAYINIZ 

 

ATA AÖF İŞLETME  WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

ATA AÖF TIBBI DÖKÜMAN  WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

İLAHİYAT AOF  WHATSAPP GRUPLARI 

grup 1  için TIKLAYINIZ 

grup 2 için TIKLAYINIZ 

İlahiyat Önlisans 1 Sınıf Whatsapp Grubu

Gruop 1  için TIKLAYINIZ 

 

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ WHATSAPP  GRUPLARI 

Grup 1 için TIKLAYINIZ 

 

KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ WHATSAPP GRUPLARI 

Grup 1 için TIKLAYINIZ

 

ATA AÖF EGZERSİZ VE SPOR BILIMLERI

Grup 1 İçin TIKLAYINIZ 

 

ATA AÖF ÇOCUK GELİŞİMİ 

Grup 1 İçin TIKLAYINIZ 

 

ATA AOF ACİL DURUM VE AFET WHATSAPP GRUBU

Grup 1 İçin TIKLAYINIZ 

 

Önemli Bildiri:  Listede olmayan whatsapp gruplarını oluşturup bize linkini atarsanız listeye eklenecektir. Gruplarda dolandırıcılığa dikkat edin !

 

 

AOF çeşitli alan ve bölümlerde whatsapp grupları  yukarıdaki  gibidir. Sizin de whatsapp  grubunuz  var  ise  buraya tıklayarak   sistemimize  ücretsiz ekleyebilirsiniz.

Açıköğretim Whatsapp Grupları Nedir?

 

Açıköğretim fakülteleri farklı bölümleri içerir. Bu bölümlerde yer alan öğrenciler gerçek hayatlarında iletişim kuramayacak olmalarından dolayı bilgi paylaşımlarını Açıköğretim Whatsapp grupları üzerinden gerçekleştirmektedir. Her ders konusunu ve Açıköğretim çıkmış sorular gibi bir kaynağı paylaşma konusunda bu gruplar etkili bir hal alacaktır. Herkesin aktif bir biçimde bilgi paylaştığı bu iletişim ortamında gereken ders notlarına anında ulaşmak da mümkün olacaktır. Bu sayede de Whatsapp gruplarına odaklanan AÖF öğrencilerinin başarılı notlar almaları daha da kolay hale gelecektir. Her zaman etkin olan bu gruplar sayesinde de AÖF programlarından belirtilen süre zarfında mezun olma durumu kendini gösterecektir.

 

Açıköğretim Whatsapp Grupları Ne İşe Yarar?

 

Açıköğretim öğrencilerinin aktif bir eğitim hayatı olmadığından dolayı motivasyona gerek duymaları normaldir. AÖF Whatsapp grupları ile aynı bölümde yer alan öğrenciler birbirlerine bu konuda destek olabilmektedir. Aynı zamanda da her bir açıköğretim öğrencisi kaynak paylaşımını da bu kanallar aracılığıyla gerçekleştirebilmektedir. Oldukça kapsamlı bilgileri içeren bu tip Whatsapp grupları içerisinde AÖF çıkmış sorular da yer almaktadır. İstenen dokümanlara ulaşma gereği hissedenler için etkili bir yer tutacaktır. Her bir bölüm ve sınav için ayrı Whatsapp grubunun bulunması da önemli bir detaydır. Genel olarak kişilerin AÖF sınavlarına hazırlanmaları sürecinde önemli bir destek düzeyde de kendini göstermektedir.

Önemli Bilgilendirme: Buradaki whatsapp grupları AOF öğrencilerinin bir araya gelip  bilgi ve  kaynak paylaşımı yapması amacı ile yayınlanmıştır. Yayınlanan whatsapp grupları tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmuş ve linkleri sitemize eklenmiştir. Bazı yayın organlarında whatsapp, telegram ve facebook gruplarında sınavda kopya çekme organizasyonları ile alakalı haberler yayınlanmıştır. Dahil olduğunuz gruplarda herhangi bir yasadışı organizasyon var ise  bize bildirin sitemizden o grup linkini derhal kaldıralım. Bu yazının amacı AOF öğrencilerinin  bilgi paylaşımı yapmasını kolaylaştırmaktır. Her türlü kopya operasyonu öğrenim sicilinizi karartmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. 

Anahtar kelimeler: İşinize yarayacak diğer Whatsapp Grup Linklerini görmek isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Whatsapp grupları, whatsapp grup linkleri, açıköğretim whatsapp grupları, açıköğretim soru paylaşım grupları, Whatsapp grupları, açıköğretim soru paylaşım grupları

İlgili Makaleler

60 Yorum

 1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 3. 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 4. 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 5. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 6. Eğitim kategorisinde yazmış olduğunuz 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 7. 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 8. 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 9. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 10. Eğitim kategorisinde yazmış olduğunuz 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 13. 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 14. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 15. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 16. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 17. 2022 Açıköğretim Whatsapp Grupları ve Sınav Soruları konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 18. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.