Bilgisayar

2022 Güncel Deep Web Linkleri

2022 Güncel Deep Web Linkleri

2022 Güncel

Önemli Not: Lütfen unutmayın, deep web bilinen internet dünyasından daha geniş ve daha açık bir yerdir. Deep webte gezinmek normal internette gezinmekten daha güvensizdir. Deep web linkleri ile girilen sitelerde tarafınıza oluşabilecek her hangi bir zarar veya olumsuzlukta sitemiz sorumlu tutulamaz. Lütfen bunları göz önünde bulundurarak siteleri geziniz.

Deep Web Nedir ?

 

Deep Web, ‘Derin İnternet’ olarak adlandırılır. Deep Webin oluşma nedeni aslında çok basittir. Kullanıcıların en çok kullandığı arama motorlarından olan Bing, Yahoo, Google gibi arama motorları tarafından indexlenmeyen yani diğer bir deyişle dizine eklenmeyen tüm bu İnternet sitelerinin topladığı yer Deep Web’dir.

Bizlerin günlük hayatta girip birşeyler aradığımız, yüklediğimiz veya indirdiğimiz internetin adı aslında “Surface Internet” tir. Aslında normal kullandığımız arama motorları daha fazla siteyi indexleseydi belki de deep webe hiç gerek olmayacaktı ve var olmayacaktı ama şimdi içine girildiği zaman sizi korkutabilecek hatta size veya başkalarına zarar verebilecek türlü bilgi ve kişilerle dolu cehennem yuvasına dönmüş durumda.

Ayrıca, Deep Web’i en çok kullananlar arasında, normal kullanıcılardan çok büyük şirketler, bilim adamları, firmalar ve hatta devletler bulunmaktadır. Bu kişi veya kurumlar günlük kullandığımız arama motorlarından saklanarak özel bilgilerinin kendilerinin erişmesini sağlayan ve asla indexlenmeyen deep webi kullanmaktadır.

Surface Web(Güvenli Web) vs. Deep Web (Derin İnternet)

 

Normal bir arama motorunu kullanarak(Google, bing,yandex vs.) internette gezerken görebileceğiniz her içerik surface internette bulunmaktadır. Surface internet ve deep web arasındaki fark aslında çok basittir.  Eğer bir sayfa, arama sonuçlarında bulunabiliyorsa, yüzey web’e aittir. Eğer web sitesi bulunamıyorsa bu site deep web e aittir. Ek olarak her zaman aklınızda bulunması gereken şu basit kuralı unutmamalısınız; Bir we sitesibdeki içeriğe erişmek için sitede oturum açmanız gerekiyorsa, bilgiler büyük olasılıkla deep webde depolanır.

İnternetin Kadarını Derin Web oluşturuyor ?

 

Bir çok araştırmacı deep web içeriklerinin bulunduğu alanın normal internetten çok daha fazla yer kapladığını düşünüyor. İkisi arasında sayısal bir fark belirtmek gerekirse, günlük kullandığımız güvenli diye adlandırdığımız surface internet bu alanın sadece yüze 5’ini oluşturmaktadır. Deep Web ise internet dünyasının yüzde 95 ini kullanmaktadır.

2000 yıllarında yapılan bir araştırmada deep web’in içindeki belge sayısının 550 milyardan falza olduğu belirlendi. Aynı tarihlerde normal internetteki belge sayısı henüz 1 milyar kadardı. Geçen bu sürede ikisininde aynı oranda büyüdüğünü varsayarsak aradaki fark belki yüzde 95’ten daha yükselmiştir.

Deep Web’de neler var?

 

Deep web’in dört ana içerik türünden oluştuğundan daha önce bahsetmiştik: arama motorları tarafından asla dizine eklenmeyen sayfalar, hizmet başına ücretli siteler, özel veri tabanları ve karanlık ağ. Bu bölümde, her birini ayrı ayrı açıklayacağız.

 

 1. Dizine Eklenmemiş Sayfalar

Google’ın tarayıcılar olarak da adlandırılan robotları, zaten dizine eklenmiş sayfalardan gelen bağlantıları izleyerek yeni siteler bulur. Google’ın herhangi bir bağlantı içermeyen siteleri dizine eklemekte zorlanmasının ve gizli olan çok sayıda siteyi dahil etmede başarısız olmasının nedeni budur. Birçok web sitesi hiçbir zaman “ortaya çıkmaz” ve herhangi bir bağlantıları olmadığı için derin web’de kalır.

Çoğu web yöneticisi, sitelerini Google’da daha üst sıralarda yer almak için mümkün olduğunca çok bağlantı almaya ve bu, arama motoru optimizasyonunun ana ilkelerinden biridir. Ancak diğerleri, herhangi bir bağlantıya sahip olmamak için çok çalışıyor ve radarın altında uçmaya devam ediyor.

 

 1. Hizmet Ücretli Siteler

Derin web’de depolanan ikinci içerik türü, hizmet başına ücretli sitelere aittir. İçerikleri kilitlenir ve yalnızca ödeme yapan müşterilere sunulur. Örneğin Netlix. Deep webte de bu tür siteler çok fazladır. Tabi bunların çoğu film paylaşımı yapmaz. (Normal film paylaşımı yapmaz diyelim).

 

 1. Özel Veritabanları

Deep web’de internet kullanıcıların gözünden gizlenen diğer bir şey ise özel veritabanlarıdır. Netflix’te bulunan filmlerin herkese açık gerektiğini tartışsak da, bankacılık bilgilerimizin, e-posta gelen kutumuzun veya Dropbox’taki özel resimlerimizin herkesin erişimine açık olmasını da tartışmamız gerekiyor sanırım.

“Derin ağın amacı nedir?” sorusuna verilen en asil cevaplardan biri de derin ağın varlığının önemli bir faydası. Özel sosyal medya içeriğinizi, kişisel e-postalarınızı, banka hesabınızı, tıbbi kayıtlarınızı ve kamuya açık olmasını istemediğiniz diğer türdeki bilgileri gizler.

 

 1. Karanlık Ağ

Ve son olarak, karanlık ağ veya karanlık İnternet olarak da bilinen karanlık ağ var. Derin ağ ve karanlık ağ genellikle birbirinin yerine kullanılan terimler olsa da, aralarında belirgin bir fark vardır. Güvenlik seviyesi aynı değildir ve bu iki ağa erişim yolları da farklıdır.

Karanlık web siteleri, derin ağın yalnızca küçük bir bölümünü oluşturur. Dark web de gizlilik etrafında dönüyor. Yine de, bazıları bunu orada olması gereken bilgileri paylaşmak için kullanırken, diğerleri bunun tam tersini yapmak için sağladığı tam anonimlik ayrıcalığını kötüye kullanıyor örneğin; çalıntı bilgileri satmak.

Bu nedenle, oturum açma kimlik bilgilerinizi, banka ve Sosyal Güvenlik numaralarınızı ve hatta karanlık ağda en yüksek teklifi verene satılmış olarak görmek istemiyorsanız bir hayli dikkatli olmanız gerekiyor.

Deep web, veri ihlallerinde çalınan bilgileri satmanın yanı sıra ne için kullanılır? Acı gerçek şu ki, insanların çoğunluğunun hayatlarında asla görmek istemeyeceği içerikleri paylaşmak için kullanılabilir.

2011 yılında kurulan Silkroad (İpek Yolu) örneğini ele alalım. Kötü şöhretli site, hatta belgeseli yapılmmış bir site. En çok satılan ürünlerin yasadışı uyuşturucular olduğu bir karaborsa olarak faaliyet gösteriyordu. FBI, İpek Yolu web sitesinin sahibini 2013’te yakaladı fakat bu pazarda 150.000 müşteri ve 4.000 satıcının bilgileri vardı. Böyle bir site kolay kolay yok olmazdı. Olmadı da, 1.2 milyar dolar değerindeki bu site FBI baskınından önce el değiştirmişti bile.

Hâlâ karanlık ağa nasıl erişeceğinizi öğrenmekle ilgileniyorsanız, muhtemelen o kadar da zor olmadığını duyunca şaşıracaksınız. (Gerçekten girmeniz gerekiyor mu bu ayrı bir konu.) Cihazınıza dark web için bir tarayıcı(Tor Browser) indirmeniz ve ziyaret etmek istediğiniz web sitesinin URL’sini yazmanız yeterlidir.

Sitenin tam URL’sini bilmiyorsanız, işler biraz daha zorlaşabilir çünkü karanlık web’de gezinmek yüzey web’de gezinmek kadar kolay değildir, ancak özel deep web arama motorları mevcuttur. Bir deep web arama motoru kullanmayı planlıyorsanız, arama sonuçlarının yasa dışı web sitelerine bağlantılar içerebileceğini unutmayın.

 

Sizler İçin Topladığımız Deep Web Linkleri

 

Finansal hizmetler

Deep web finansal hizmetler sitelerinde gerek bitcoin gerek cash para ile işlemler yapılmaktadır. Lütfen kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz.

 

AccMarket
Cardshop
Mixabit Bitcoin Mixer
VirginBitcoins
ccPal
Webuybitcoins
HQER
Counterfeit USD
EasyCoin Bitcoin Mixer
Onionwallet Bitcoin Mixer

Ticaret Linkleri

Deep web telefon alımı, bilgisayar ve diğer elektronik ürünlerin alımında büyük rol oynuyor. Deep webten elektronik ürün alırken dikkat etmeniz gereken şey fiyatının çok ucuz olmasının en büyük sebepler ürünlerin kaçak olmasıdır. Deep webte telefon fiyatları normal fiyatların 10da biri kadardır.

 

DarkWebHackers
Mobile Store
Kamagra 4 Bitcoin
Onion Identity Services
Uk Guns And Ammo
US fake IDs
Euro Guns
Apples 4 Bitcoin
UK passports
USA citizenship
Rent-A-Hacker

Deep Web Uyuşturucu Linkleri

Unutulmaması gereken birşey varsa o da uyuşturucunun yasal olmadığı. Aşağıdaki linkeri koymamızın sebebi alışveriş yapmanız değil sadece böyle bir mecranın bulunduğunu görmenizdir. Lütfen alım satım yapmayınız.

 

DC dutch connection UK
Dr Chronic
Tom And Jerry
420prime
Bit pharma
Eu Canna
Smoke ables
Cannabis UK
Brain magic
NL Growers
Peoples Drug Store
De Dope

Deep Web Linkleri – Chans

 

8Chan
Nano chan
Pico chan
End chan
256 Chan
THE END

Deep Web Ücretsiz VPN Linkleri

Deep web ücretsiz vpn servisleri bulabileceğiniz siteler listelenmiştir.

 

Snopyta
Rise up
Vyempire
SystemLi
Cryptostorm VPN
Privacy Tools
TiTan XMPP

Deep Web Linkleri Email Servis Linkleri

 

Cock.li
Elude.in
Sonar Tor Messenger
Proton Mail
Rise Up Email

Deep Web Blog Likleri – Deep Web Chat Linkleri

Deep web chat linklerine girerken aklınızda bulundurmanız gereken şey, chat sayfalarında verilen bağlantılara girip kişisel bilgilerinizi girmemenizdir.

qorg11.net
Course Enigma
Kill-9 kill
Digdeeper
Spware Watchdog
May Vane Day Studios
Shadow Wiki
Outer Space
Tech Learning Collective
Fuwa Fuwa
S-Config

Deep Web Hack Sitesi Linkleri

Deep web hacker bulmak için kulanılan bir yerdir. Özel işlerini yaptırmak istiyorsanız deep web hackerları bunları sizin için yapacaktır.

 

Defcon
Info Con

Deep Web Linkleri – Yeni

 

Pro Publica
Darknet live

Açık Kaynak Yazılım Deep Web Linkleri

 

Onion Share
Whonix
Qubes OS www
Keybase.IO
Bitcoin Core
Wasabi Wallet
The Tor Project

Diğer Gerekli Deep Web Linkleri

 

CIA.gov
Internet Archive
Bible4u
Imperial Library
Comic Book Library
Tor Paste
Fuck Facebook
Just Another Library
Google Feud
NCIDE Police Task Force
Rewards For Justice
Ablative Hosting
Klos Host
Spore Stack Hosting
Blockstream BTC Explorer
BlockChair BTC Explorer
Shitposting Forum
The Longest Onion Index

İlgili Makaleler

32 Yorum

 1. 2022 Güncel Deep Web Linkleri konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 2. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. 2022 Güncel Deep Web Linkleri konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 3. Bilgisayar kategorisinde yazmış olduğunuz 2022 Güncel Deep Web Linkleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 13. Kilis şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu