Bilgi

2022 Ücretsiz Themeforest Temaları

2022 Ücretsiz Themeforest Wordpress Temaları

2022 Themeforest Ücretsiz WordPress Temaları

Bilindiği üzere themeforest ücretsiz temalar paylaşmaktadır. Kimi zaman bu paylaşımları kullanıcılar ücretli olarak yayınladıkları wordpress temalarını ücretsiz hale getirebiliyorlar.

Sizler için 2022 Mart yı ücretsiz themeforest temaları‘nı derledik.

  1. Industify – Industry WordPress Teması

2022 Ücretsiz Themeforest Temaları 1

Industify, her tür modern endüstri ve inşaat web sitesi için tasarlanmıştır. Bu endüstri teması, petrol endüstrisi, metalurji ve inşaattan yenilenebilir enerjiye kadar her endüstriyel dal için mükemmeldir. Gerçek bir endüstri lideri olun, web sitenizi Industify ile oluşturu.

Temayı İndirmek İçin Tıklayın

 

2. Hara – Beauty and Cosmetics Shop WooCommerce Teması

Güzellik bakım teması

Hara, herhangi bir doğal güzellik veya kozmetik mağazasına uygun bir WordPress Temasıdır. Ayrıca herhangi bir organik web sitesi veya sağlıklı gıda blogu için de işe yarayabilir.

Hara, alışveriş yapanları zahmetsizce istedikleri ürüne götürecek kullanışlı bir mobil menü sunar. Toplamda, üç yüz sayfalık bir sayfa alırsınız ve tek tıklamayla demo içeriği içe aktarmadan yararlanırsınız. Şimdi birden fazla içeriğin keyfini çıkarın ve kısa sürede bir e-ticaret sayfasına sahip olun.

Büyüleyici ana sayfa ve ürün sayfalarından çeşitli bölümlerine, şık bir ödeme işlemine ve hatta bir blog sistemine kadar hepsi orada. Ve hayır, Hara ile çalışabilmek için deneyimli bir kodlayıcı olmanıza gerek yok. Tek bir kod satırına dokunmanıza bile gerek yok, Hara özelleştirmeyi süper acemi dostu hale getiriyor.

Hara’nın diğer özellikleri arasında Slider Revolution, çeşitli mağaza ve ürün düzenleri, hızlı yükleme, arama motoru optimizasyonu ve çoklu dil ve para birimi desteği yer alıyor. Muazzam özellikler seti ile Hara kitinde eksik hiçbir şey bulamayacaksınız.

Temayı İndirmek İçin Tıklayın

Diğer tüm ücretsiz themeforest temalarını görmek için tıklayın

 

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. 2022 Ücretsiz Themeforest Temaları konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu