Bilgi

2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek

Uzay Turisti Rehberi

Biraz şaşırtıcı değilmi ?
Hiçte bile çünkü Elon Musk , 2024 yılında Mars’a turist yollamayı düşünüyor  , Elon Musk bi kenara peki ya diğer milyarderler daha zengin olmak istemezmi ? Richard Branson ve Jeff Bezos’ta bunlardan bir diğer ikisi hal böyleyken zengin iş adamları 10 yıl içinde uzay turizmin’den kazanç sağlamayı düşünüyor o zaman Uzay Turisti Rehberciliği size şaşırtıcı gelmesin.
Yapay Zeka Uzmanları

Yapay Zeka Uzmanları

Gelişen teknolojiyle birlikte robotların hayatımıza karışması an meselesi , Önümüzdeki 2028 yılında  Yapay Zeka önemli ilerleme kaydedecek gibi görülüyor. Robot yazılımları ve modelleme için yapay zeka uzmanlarına ihtiyaç var.
Avukat Yapay Zeka Operatörü

Avukat Yapay Zeka Operatörü

Günümüzde yapay zeka ve robotlar hakkında herkesin dikkatini çeken ve en çok tartışılan konu ise robotların insansı bir görünüme sahip olmasıdır. Robotların, insana değer katan özelliklerin hangilerine sahip olduğu şeklindeki robot ve insan kıyaslamaları başta sosyoloji, felsefe ya da robot bilimi olmak üzere diğer bilimlerin alanına girmektedir. Hukukun, robotun insansı görünümünden ziyade yarattığı neticeye ilişkin kurallar bütünü ile ilgilendiği söylenebilecektir.

İlgili Makaleler

43 Yorum

 1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 3. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 4. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 5. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 6. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda çok yazı okudum ama 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 7. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 8. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 9. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 10. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda çok yazı okudum ama 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda çok yazı okudum ama 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 13. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 14. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 15. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 16. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda çok yazı okudum ama 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 17. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 18. Mersin merkezden ben Neşet. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-04-2021 02:53:24

 19. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 20. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. 2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 21. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 22. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 23. mrh her gün bu tür konular okuyama çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu