Kapat

2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek

Uzay Turisti Rehberi
Abone Ol

Uzay Turisti Rehberi

Biraz şaşırtıcı değilmi ?
Hiçte bile çünkü Elon Musk , 2024 yılında Mars’a turist yollamayı düşünüyor  , Elon Musk bi kenara peki ya diğer milyarderler daha zengin olmak istemezmi ? Richard Branson ve Jeff Bezos’ta bunlardan bir diğer ikisi hal böyleyken zengin iş adamları 10 yıl içinde uzay turizmin’den kazanç sağlamayı düşünüyor o zaman Uzay Turisti Rehberciliği size şaşırtıcı gelmesin.
Yapay Zeka Uzmanları

Yapay Zeka Uzmanları

Gelişen teknolojiyle birlikte robotların hayatımıza karışması an meselesi , Önümüzdeki yılında  Yapay Zeka önemli ilerleme kaydedecek gibi görülüyor. Robot yazılımları ve modelleme için yapay zeka uzmanlarına ihtiyaç var.
Avukat Yapay Zeka Operatörü

Avukat Yapay Zeka Operatörü

Günümüzde yapay zeka ve robotlar hakkında herkesin dikkatini çeken ve en çok tartışılan konu ise robotların insansı bir görünüme sahip olmasıdır. Robotların, insana değer katan özelliklerin hangilerine sahip olduğu şeklindeki robot ve insan kıyaslamaları başta sosyoloji, felsefe ya da robot bilimi olmak üzere diğer bilimlerin alanına girmektedir. Hukukun, robotun insansı görünümünden ziyade yarattığı neticeye ilişkin kurallar bütünü ile ilgilendiği söylenebilecektir.
Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“2028’e kadar ortaya çıkabileceği kesinleşmiş 3 meslek” üzerine 9 yorum

  1. Evde ek iş says:
  2. Kağan says:
  3. Cemil says:
  4. Sevtap says:
  5. Vurgun says:
  6. Kağan says:
  7. Muhammed says:
  8. Alexsiz says:
  9. Özlem says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader