istanbul masöz
Webmaster

3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti – Free Premium Script

Ücretsiz Sözlük Scripti

Sözlük scripti  soru sitelerinden sıyrılan son derce sosyal ve etkileşimi arttıran scriptlerden biridir. Türkiye’ nin  en önde gelen sitelerinden r10 da  bir arkadaş tarafından paylaşılan bu ücretsiz sözlük scriptini  3000 tl  karşılığında  yaptırmış ve yazılımcı ile arasında çıkan sorunlar neticesinde  ücretsiz dağıtmaya karar vermiş  ve projeden soğumuştur. Son derece görsel kodlanmış bu ücretsiz sözlük scriptini demo adresinden inceledikten sonra hayran kalacağınıza eminim.

Scriptin Görüntüsü 

3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti - Free Premium Script 2

Sözlüğün özellikleri  saymakla bitmiyor. Bu konuda arkadaş yazılımsal destek vermiyor ama hatasız bir kodlamaya sahip.

 

Ücretsiz Sözlük Scripti  Kurulum Bilgileri 

Kurulum detaylı anlatım dökümanı aşağıda  verilmiştir.

 

Ücretsiz Sözlük Scripti İndir 

 

DEMO  /  İNDİR  / DÖKÜMAN 

 

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 4. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz 3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti – Free Premium Script konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 5. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 6. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. 3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti – Free Premium Script konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 7. 3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti – Free Premium Script konusunda çok yazı okudum ama 3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti – Free Premium Script konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 8. 3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti – Free Premium Script konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 9. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz 3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti – Free Premium Script konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 10. 3000 TL lik Ücretsiz Sözlük Scripti – Free Premium Script konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu