Haber

81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip

81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip

Ukrayna’da 24 yaşındaki Alexander Kondratyuk kendisinden 57 yaş büyük , 81 yaşındaki Gina isimli kadınla evlendi. Aslında nedeni ise oldukça garip , Alexander’nin askere gitmemek için böyle bir yönteme başvurduğu öğrenildi, sosyal medyanın oldukça gündeminde olan bu bu konu her ne kadar eleştiriliyor olsa da , Alexander’nin yasal olarak hiç bir hata yapmadığı öğrenidli.

Ukrayna’da 18 ila 26 yaşındaki herkes askerlik yapmak zorundadır,Winnitsa şehri sakini olan Alexander, 2017 yılında ordudan bir mektup aldı, Her genç gibi bir yıl boyunca askerliğini yapmak zorundaydı, fakat Alexander askere gitmek istemediğinden bu kuraldan yararlanmaya karar verdi.

Kurallara göre,  Engelli’nin bakımından sorumlu olan kişilere askerlik yapmaması için izin verilir, Şimdi ise herkes Alexander’inin Gina’ 26 yaşına girer girmez boşayacağını düşünüyor.

81 Yaşındaki Gelin Ginaida’ya göre, Kocası Alexander ona çok iyi bakıyor, Öte yandan Alexanderin askere gitmemek için onunla evlenmediğini, kendisiyle birlikte olmak ve mutlu olmak istediği için evlendiğini açıklıyor. Ukrayna Komutanlığı konuyu her ne kadar yakından etse’de sonunda yasal yollarla Zafer Alexanderinin.

 

 

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Haber kategorisinde yazmış olduğunuz 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  2. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  5. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  6. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  7. Muş şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu