Haber

81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip

81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip

Ukrayna’da 24 yaşındaki Alexander Kondratyuk kendisinden 57 yaş büyük olan, 81 yaşındaki Gina isimli kadınla evlendi. Aslında nedeni ise oldukça garip , Alexander’nin askere gitmemek için böyle bir yönteme başvurduğu öğrenildi, sosyal medyanın oldukça gündeminde olan bu bu konu her ne kadar eleştiriliyor olsa da , Alexander’nin yasal olarak hiç bir hata yapmadığı öğrenidli.

Ukrayna’da 18 ila 26 yaşındaki herkes askerlik yapmak zorundadır,Winnitsa şehri sakini olan Alexander, 2017 yılında ordudan bir mektup aldı, Her genç bir yıl boyunca askerliğini yapmak zorundaydı, fakat Alexander askere istemediğinden bu kuraldan yararlanmaya karar verdi.

Kurallara göre,  Engelli’nin bakımından sorumlu olan kişilere askerlik yapmaması için izin verilir, Şimdi ise herkes Alexander’inin Gina’yı 26 yaşına girer girmez boşayacağını düşünüyor.

81 Yaşındaki Gelin Ginaida’ya göre, Kocası Alexander ona çok iyi bakıyor, Öte yandan Alexanderin askere gitmemek için onunla evlenmediğini, kendisiyle birlikte olmak ve mutlu olmak istediği için evlendiğini açıklıyor. Ukrayna Komutanlığı konuyu her ne kadar yakından takip etse’de sonunda yasal yollarla Zafer Alexanderinin.

 

 

İlgili Makaleler

34 Yorum

 1. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 2. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda çok yazı okudum ama 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 3. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 4. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 7. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 8. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 9. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 10. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda çok yazı okudum ama 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 11. Eskişehir merkezden ben Katibe. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-08-2021 17:32:32

 12. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda çok yazı okudum ama 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 13. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 14. Haber kategorisinde yazmış olduğunuz 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 15. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 16. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 17. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 18. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 19. 81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 20. Muş şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu