Kapat

81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip

Alexander Kondratyuk, Ginaida
Abone Ol

Yaşındaki Yaşındaki Evlendi, Nedeni Çok Garip

Ukrayna’da 24 yaşındaki Alexander Kondratyuk kendisinden 57 yaş büyük olan, 81 yaşındaki Gina isimli kadınla evlendi. Aslında nedeni ise oldukça garip , Alexander’nin askere gitmemek için böyle bir yönteme başvurduğu öğrenildi, sosyal medyanın oldukça gündeminde olan bu bu konu her ne kadar eleştiriliyor olsa da , Alexander’nin yasal olarak hiç bir hata yapmadığı öğrenidli.

Ukrayna’da 18 ila 26 yaşındaki herkes askerlik yapmak zorundadır,Winnitsa şehri sakini olan Alexander, 2017 yılında ordudan bir mektup aldı, Her genç gibi bir yıl boyunca askerliğini yapmak zorundaydı, fakat Alexander askere gitmek istemediğinden bu kuraldan yararlanmaya karar verdi.

Kurallara göre,  Engelli’nin bakımından sorumlu olan kişilere askerlik yapmaması için izin verilir, Şimdi ise herkes Alexander’inin Gina’yı 26 yaşına girer girmez boşayacağını düşünüyor.

81 Yaşındaki Gelin Ginaida’ya göre, Kocası Alexander ona çok iyi bakıyor, Öte yandan Alexanderin askere gitmemek için onunla evlenmediğini, kendisiyle birlikte olmak ve mutlu olmak istediği için evlendiğini açıklıyor. Ukrayna Komutanlığı konuyu her ne kadar yakından takip etse’de sonunda yasal yollarla Zafer Alexanderinin.

 

 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“81 Yaşındaki Kadın 24 Yaşındaki Adamla Evlendi, Nedeni Çok Garip” üzerine 7 yorum

  1. Açelya says:
  2. artuk says:
  3. Demet says:
  4. Nedim says:
  5. Vurgun says:
  6. Nedim says:
  7. Duygu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader