Sosyal Medya

Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021

Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi  AOF  Whatsapp grupları  açıköğretim okuyan öğrencilerin bir araya  gelip  ders grupları ile  alakalı  yardımlaşma içerisinde olacağı  gruplardır.  Açıköğretim whatsapp grupları genellikle kaynak kitap, soru bankası ve çıkmış sorular üzerinde  tartışmak için  kurulmuş gruplardır.

AOF whatsapp  grupları içerisinde; AOF adalet whatspp grubu, AOF Tarih Whastapp Grubu, AOF İktisat Whastapp Grubu, AOF ingilinzce whatapp grubu, AOF işletme whatsapp grubu, AOF iktisat whastapp grubu , AOF iş güvenliğ  whatsapp grubu ve AOF ilahiyat whatsaapp grupları gibi bir  çok güncel whatsapp grup  linkine  ulaşabilirsiniz.

Açıköğretim whastapp grularına  katılmak için aşağıdaki grup linklerinden  TIKLAYINIZ yazan  bölüme  tıkladığınızda sizi  link yönlendirme penceresine alacaktır. Orada gerekli zamanı  bekledikten sonra  grup  linki aktif olacaktır. Unutmayınzı ki size bnu kaynakları sunmak, bu gönderiyi  sizin için en üstlere çıkarmak için zaman emek ve  para harcıyoruz. Tek gelirimizin de  google  reklamları olduğunu  unutmayın

Kendi numaranız ile  telegram yada whatsapp hesabı açmak istemiyorsanız tek kullanımlık numara alarak gizli telegram adresi açabilirsiniz. Numara almak için TIKLAYINIZ

2020 – 2021 AOF Whastapp Grupları 

AOF ADALET WHATSAPP GRUPLARI

Grup 1  İçin  TIKLAYINIZ 

Grup 2   İçin  TIKLAYINIZ 

Grup 3 için TIKLAYINIZ 

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ WHATSAPP GRUPLARI

Grup 1  İçin TIKLAYINIZ 

Grup 2  İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF TARİH WHATSAPP GRUPLARI 

Grup 1  İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF İKTİSAT WHATSAPP GRUPLARI 

Grup 1  İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF İNGİLİZCE 1  WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF İNGİLİZCE 2  WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

AÖF İŞLETME YÖNETİMİ   WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

AOF TARIM BÖLÜMÜ WHATSAPP GRUPLARI 

Grup 1 İçin TIKLAYINIZ

 

AOF ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ  3NCÜ SINIF 

Grup 1 için TIKLAYINIZ 

 

ATA AÖF İŞLETME  WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

ATA AÖF TIBBI DÖKÜMAN  WHATSAPP GRUPLARI 

Grup  1 İçin TIKLAYINIZ 

 

İLAHİYAT AOF  WHATSAPP GRUPLARI 

grup 1  için TIKLAYINIZ 

grup 2 için TIKLAYINIZ 

İlahiyat Önlisans 1 Sınıf Whatsapp Grubu

Gruop 1  için TIKLAYINIZ 

 

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ WHATSAPP  GRUPLARI 

Grup 1 için TIKLAYINIZ 

 

KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ WHATSAPP GRUPLARI 

Grup 1 için TIKLAYINIZ

 

ATA AÖF EGZERSİZ VE SPOR BILIMLERI

Grup 1 İçin TIKLAYINIZ 

 

ATA AÖF ÇOCUK GELİŞİMİ 

Grup 1 İçin TIKLAYINIZ 

 

ATA AOF ACİL DURUM VE AFET WHATSAPP GRUBU

Grup 1 İçin TIKLAYINIZ 

ATA AÖF TELEGRAM GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Bildiri:  Listede olmayan whatsapp gruplarını oluşturup bize linkini atarsanız listeye eklenecektir. Gruplarda dolandırıcılığa dikkat edin !

 

 

AOF çeşitli alan ve bölümlerde whatsapp grupları  yukarıdaki  gibidir. Sizin de whatsapp  grubunuz  var  ise  buraya tıklayarak   sistemimize  ücretsiz ekleyebilirsiniz.

 

Önemli Bilgilendirme: Buradaki whatsapp grupları AOF öğrencilerinin bir araya gelip  bilgi ve  kaynak kitap paylaşımı yapması amacı ile yayınlanmıştır. Yayınlanan whatsapp grupları tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmuş ve linkleri sitemize eklenmiştir. Bazı yayın organlarında whatsapp, telegram ve facebook gruplarında sınavda kopya çekme organizasyonları ile alakalı haberler yayınlanmıştır. Dahil olduğunuz gruplarda herhangi bir yasadışı organizasyon var ise  bize bildirin sitemizden o grup linkini derhal kaldıralım. Bu yazının amacı AOF öğrencilerinin  bilgi paylaşımı yapmasını kolaylaştırmaktır. Her türlü kopya operasyonu öğrenim sicilinizi karartmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. 

İlgili Makaleler

222 Yorum

 1. Osmaniye merkezden ben Nişanın Sayfası. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-10-2021 11:55:26

 2. 5076297615 2021-2021 Ata Aöf Büro yönetimi grubu varsa alabılır misiniz ? yoksa biz oluşturulaım

 3. Anadolu üniversitesi 3 sınıf turizm ve otelcilik okucam WhatsApp grubu varsa alabilirmisiniz 0546 297 0090

 4. Merhaba arkadaşlar Atatürk üniversitesi açıköğretim önlisans çocuk gelişimi birinci sınıf gurubu var mı eklermisiniz

 5. Açık öğretim 2 yıllık sosyal hizmetler bölümü için whatsap yada telegram grubu varsa alırmısınız. 5523490720

 6. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 7. Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021 konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 8. Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021 konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 9. Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021 konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Şırnak şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 12. Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021 konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 13. Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021 konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 14. Orta asya ve kafkaslarda siyaset SİY303U
  uluslararası ilişkiler kuramları 1 ULİ405U
  dersleri ile ilgili hangi whasapp grubu var acaba

 15. Ben çocuk gelişimi lisans öğrencisiyim birinci sınıf okuyorum gruplara nasıl katılım yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  1. Hicran Hanım listede yok ise dolmuştur yada kaldırılmıştır. Siz bir grup açarsanız linkini iletin ekleyelim

    1. Esra Hanım güvenliğiniz için numara sansürlenmiştir. Grup dolu ise yeni grup açıp linki bize atarsanız siteye ekleriz. Gruplar çabuk doluyor.

   1. Tüm gruplar kullanıcılar tarafından oluşturulmuş aktif whatsapp gruplarıdır. Sizin ne aradığınız önemli …

  1. Güvenliğiniz açısından numaranız sansürlenmiştir. Gruba grup linkini kullanarak yönlendirme sayfasından sonra 15 sn bekleyip katılabilirsiniz. Eğer grup linki yok ise ve ya dolu ise bize yeni grup linki oluşturup atarsanız sayfaya en kısa sürede eklenecektir.

  1. Linke tıklayın. Yönlendirme sayfasında 15 sn bekleyim continue tuşuna basarak devam edin. Gruba katılacaksınız. Ama hala katılamıyor iseniz whastapp grubu dolmuştur demektir. Eğer siz bir grup oluşturur linki atarsanız sitede yayınlarız ya da yeni grup açılana kadar beklemelisiniz.

   1. Linke tıklıyoruz fakat bu gruba katılamazsınız diyor çünkü davet bağlantısı sıfırlandı yazıyor işletme grubuna girmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

  1. Listede olan whastapp grupları dışında kalan gruplar oluşturulduğunda bize bilgi verin linkleri ekleyelim.

   1. Merhaba atatürk üniveristesi açıköğretim adalet 1. Sınıf gurubu dolu başka grup varsa bilen söyleyebilir mi?

    1. Merhaba ilgili grup yok, doku ve ya açık değil ise siz oluşturun linki ekleyelim. Cep telefonu numaranız kendi güvenliğiniz için sanürlenmiştir.

  1. Halil Bey cep telefonu paylaşmanız ver güvenliği açısından uygun değildir. İş sağlığı ve güvenliği whatsapp grubu oluşturulmadı ise siz oluşturup grubu paylaşabilirsiniz.

 16. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 17. Anadolu üniversitesi Aöf sosyal hizmetler 1. Sınıfım ve sistemde sınavlarla ilgili bilgi alamadım wp grubu varsa bilgi almak istiyorum teşekkür ederim

  1. Merhaba eğer whatsapp grubu açılmamış ise siz açıp grup linkini bize iletebilirsiniz. Telefon numarası paylaşmanız kendi sorumluluğunuzdadır…

 18. Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021 konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 19. Sosyal Medya kategorisinde yazmış olduğunuz Açıköğretim (AÖF) Whatsapp Grup Linkeri 2020 – 2021 konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  1. Grup linklerini buldukça ekliyoruz. Olmayan grupları kendiniz oluşturduğunuz taktirde sitede yayınlayıp grubu büyütmeyi sağlayabilirsiniz.