İş Fikirleri

Adana Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2021

Adana evlere ek iş veren firmalar listesi ve detaylarını konumuzda bulabilirsiniz. Pandemi dönemi ile maddi anlamda zorlanan kişi, aile sayısında artışlar meydana gelmiştir. İnsanlar geçinmek için ek iş aramaya ve özellikle evde yapabilecekleri ek işleri bulmaya çalışmaktadırlar.

Özellikle ev hanımlarının ve öğrencilerin araştırdığı evde ek iş imkanlarına gelin beraber bakalım.

Adana Evlere Ek İş Veren Firmalar

Adana ülkemizin büyük şehirlerinden bir tanesidir. Adana’da da paketle işi ile evden ek gelir yaratabilirsiniz. Özellikle eli hızlı kişiler alacakları paketleme işi ile çok güzel para kazanabilirler. Firmalar paketleme başına ödeme yaparken ek bir sınırda koymuyorlar. Bu sayede ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok ek gelir elde edebilirsiniz. Tabi burada kritik nokta işi düzgün teslim etmektedir. Yapacağınız işe özenle sahip çıkarsanız sürekli ek gelir elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra dantel, yelek, başörtüsü siparişleri de alabilir ve ek gelir yaratabilirsiniz.

Adana bölgesine özgün pamuk toplama işi ile de evden olmasa da gündelik ek gelir için işlere gidebilirsiniz.

Adana Evlere Ek İş Veren Firmalar Ne Kadar Ödeme Yapıyorlar?

Adana evlere ek iş veren firmalar sayesinde yapacağınız düzgün, kaliteli işler sonucunda günlük 20 – 50 TL arasında gelir elde etmeniz mümkündür.

Adana Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2020

Adana Seyhan bölgesinde pamuk toplama işine gitme imkanı olmayan ev hanımları, öğrenciler firmalara başvuru yaparak pamuğu evde paketleme işi alabilirler. Böylece günde 20 – 50 TL arası gelir kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Adana Seyhan ilçesinde evlere ek iş veren firmalar hakkında görüş ve sorularınızı bizlere de iletebilirsiniz.

Adana Çukurova Evde Ek İş İmkanları

Adana Çukurova bölgesinde hangi ilçe, mahallede olursanız olun evde ek iş imkanına rahatça ulaşabilirsiniz. Yapacağınız araştırmalar sonucu veya İşkur’a başvuru sonucu evde ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Bu konuda Adana ve ilçelerinde yaşayan insanlarımıza yardımcı olmak isteyen firmalar bize yorum bölümünden ulaşarak iş ilanları hakkında bilgi verebilirler. Bu pandemi döneminde yardımlaşarak hep beraber bu işin üstesinden geliyor olacağız.

Dikkat: Evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek  hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde  155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

İlgili Makaleler

5 Yorum

    1. Eylem Hanım bölgenizde bize ulaşan ekiş veren firmalar olursa sayfada bilgilerini yazacağız. Biz azbuz.org olarak herhangi bir hizmet sağlamıyoruz. Sadece işverenler in sayfada reklamının ve bilgilerini paylaşıyoruz.

  1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Adana Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  2. Merhaba Seyhan ilçesinde oturuyorum. Merkeze yakın evlere ek iş verebilecek firmalar ulaşırsa sevinirim. Evde 3 kişilik ekip ile günde 8 saat aralıksız iş yapabiliriz. Evden alıp eve teslim edecek ve teslimat başı ödeme yapacak olan firmalar ararsa sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu