YaşamSağlık

Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı

 

Adet Döneminin ve Menopozun Doğal Taşı

Kadınların birçoğu adet dönemlerinde bazı zorluklar yaşar. Fakat kainatta öyle şifalı taşlar var ki. Her biri ayrı bir derde deva. Şimdi sizlere çok sayıda duruma iyi gelen bir doğal taşı tanıtmak .

Güzelliği ve sertliği nedeniyle en değerli taşlar arasında yerini alan Yakutkadınların adet düzenine yardımcı olur. Adet dönemindeki ağrıları ve gerginliği hafifletir. Yakut taşımenopozun fizyolojik ve psikolojik etkilerini azaltır.

Kan kırmızısı renginde olan Yakut ve camsı, parıltılı, sert bir yapıya sahiptir. Doğal haliyle pek gösterişli değildir ama kesildiği zaman elmas kadar göz alıcı olabilir. Kuran-ı Kerim’de de adı geçen üç değerli taştan biridir.

Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı 2

Yakutun Diğer Önemli Faydaları

 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Kan dolaşımını canlandırıcı etkisi vardır.
 • Kendisini taşıyan kişiyi dürüst olmaya yönlendirir.
 • Kişinin gerçek doğasını, kişiliğini özgürce ifade edebilmesine yardımcı olur.
 • Kişinin öz güvenini ve cesaretini kuvvetlendirir.
 • Kişiyi kendi sınırlamalarından kurtarır, ruhsal gelişim ve mutluluk duygularını arttırır.
 • Kişiyi kendi hakkında hissettiği olumsuz duygulardan kurtarır.
 • Diğer insanlara karşı duyulan anlayış ve hoşgörü duygularını arttırır.
 • Sezgileri kuvvetlendirerek, kötülerden uzak durulmasını sağlar.
 • Zorluklarla mücadele gücü verir, bedeni dinçleştirir.
 • Düşük tansiyonu tedavi eder.
 • Olumsuz enerjilerden korur
 • Kemikleri sağlıklı tutar, kırıkların kolay kaynamasını sağlar.

 

İlgili Makaleler

30 Yorum

 1. Muğla şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 3. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 4. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 5. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 6. Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 8. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 10. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 11. Osmaniye şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 12. Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 13. Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 14. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Adet Döneminin ve Menpozun Doğal Taşı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 15. Bolu merkezden ben Fisun Öne. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-10-2020 07:23:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu