Kapat

Adriana Limanın Güzellik Sırrı Nedir ?

Adriana Lima Victoria's Secret
Abone Ol

Adriana Güzellik Sırrı ?

Hayatı boyunca birçok güzellik malzemesi kullandığını ve çok azından memnun kaldığını, çok azından fayda gördüğünü biliyoruz. Çünkü hiçbir güzellik malzemesi insana istediğini veremez ve içindeki güzelliği ön plana çıkaramaz. Gerçekten kendine güvenen ve güzelliğini sergilemekten çekinmeyen bir model.

Yoğun olarak çalışan Adriana Lima geri kalan zamanlarında da saatler süren kişisel bakım yerine, vaktini eğlenceye ve çocuklarına ayırabiliyor. Hayatı başlı başına defile olan Adriana Lima, box, yoga, tennis ve birçok sporu yapmaktan da geri kalmıyor. Hayatı çok programlı ama rutin dışı yaşayan Lima; “hayat defileyse herzaman hazır olmalı, doğal güzelliğini gönül rahatlığıyla sergileyebilidiğin kadar güzelsin” diyor..

Hem hayat tarzı, hemde antrenman ve diyet programlarıyla çoğu meslektaşından farklı bir imaja sahip. İki çocuk annesi olmasının yanı sıra aynı zamanda kırmızı halıların değişmeyen ismi! Her hareketiyle objektiflerin önünde olmasına rağmen, ışıl ışıl enerjisini her zaman koruyabiliyor. Dünyanın en ünlü spor modellerinden biri olan Adrian Lima’nın büyüleyici güzelliği herkesin dilindedir. Açıkça söylemek gerekirse; onunda her kadın bazı sırları var. Kusursuz yüzü, harika duruşu ve erkeklerin rüyalarını süsleyen vücuduyla, bütün kadınların olmak istediği kadının portresini çiziyor.

İşte Adriana Lima’nın Güzellik sırları:

Doğal Bir Yüz

Adriana Lima, daha önce Dubai’ye düzenlediği gezilerden birinde hayranlarına güzellik sırlarından bir kaçını anlattı ve bunlardan biride güzel bir cilt için Hindistan cevizi sütü kullandığıydı. Daha parlak ve duru bir cilde sahip olmak için Hindistan cevizi sütü kullanıyor. Yapmanız gereken tek şey bir pamuk yardımıyla yüzünüze ve cildinize Hindistan cevizi sütü sürmek..

Göz altları

Aynı şekilde, göz altlarına hindistan cevizi sütüne batırılmış pamuklar yerleştiriyor. Adriana Lima, böylece gözaltı torbalarıyla mücadele edebildiğini söylüyor.

bakımı

Adriana Lima, saçlarında organik ürünler kullanmaktan asla ödün vermiyor. Saçlarının canlı, nemli ve dolgun görünmesini sağladığı için avokado içerikli ürünleri tercih ediyor.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Adriana Limanın Güzellik Sırrı Nedir ?” üzerine 6 yorum

  1. Meylin says:
  2. Fisun Öne says:
  3. Vurgun says:
  4. Nedim says:
  5. Berrin Uçar says:
  6. Cenk says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader