Kapat

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenmek

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenmek
Abone Ol

sonucu nasıl öğrenilir? Türkiye’de alışveriş noktalarında en fazla geçerliliğe sahip olan kredi kartları arasında yer alan Axess, Akbank tarafından müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır.

Müşterilerinin günlük nakit avans ihtiyacını, faturalarını kolay bir şekilde ödeyebilme ve her türlü alışverişin bir şekilde taksitli olarak ödenebilmesine imkan sağlar. Akbank müşterilerinin bu kadar avantaja sahip olan bir kredi kartına sahip olmalarını istedikleri zaman çeşitli Akbank hizmet kanalları üzerinde başvuru yapmaları yeterlidir.

Sonucu

Buna ek olarak yapılan başvurunun akıbeti banka tarafından müşteriye en geç 10 gün içerisinde bildirilmektedir. Bu süre zarfından kendisine bilgi verilmeyen banka müşterileri bu sefer Akbank başvuru sonucunu öğrenmeleri için birkaç sorgulama işlemini gerçekleştirmeleri gerekecektir.

Akbank müşterilerinin Axess kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi istemeleri noktasında ilk olarak 444 25 25 numaralı telefon bankacılığı olarak da bilinen platform üzerinden sorgulama yapabilir. Yapılan arama ile birlikte telefon bankacılığındaki sesli kayıt sistemi sizi başvurular kısmındaki kredi başvuruları bölümüne aktarmanızı sağlamaktadır.

Burada yapılacak olan görüşme sırasında telefon bankacılığındaki yetkiliye T.C. kimlik numarasını veya kredi kartı başvuru formundaki referans numarasının verilmesi yeterlidir. Ayrıca Akbank müşterileri Axess başvuru için gitmiş oldukları banka şubelerindeki bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile de Akbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirler. Yine aynı şekilde T.C. kimlik numarası ve kredi kartı başvuru formundaki referans numarasının verilmesi neticesinde kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğu bildirilmektedir.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenmek 1

Akbank Havale ve EFT Saatleri

Akbank üzerinden 7 gün 24 saat cep, telefon ve internet bankacılığından Akbank hesaplarına havale işlemi yapılmaktadır.

EFT işlemleri ise hafta içi 09:00 – 17:00 arasında gerçekleşmektedir.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk