istanbul masöz
Bilgi

Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri

ALDARA KREM FIYATI VE YAN ETKILERI NELERDIR

Aldara krem genital bölge ve anüs bölgesindeki sivilce gibi olan siğillerin tedavisinde kullanılır.Ayrıca bazal hücreli karsinom ve aktinikkeratoz gibi cilt sorunlarının geçmesi için de bu ilaç kullanılabilir. Cilde sürülerek kullanımı sağlanır.

ALDARA KREM FIYATI NEDIR?

ALDARA kremin fiyatı: 229,91 tl̵;dir.

Krem sürülmesi gereken bölgeye sürülmeden önce ellerin yıkanması gerekir. Uygulama yapıldıktan sonra da eller tekrar yıkanmalıdır. Kremi sürdükten sonra o bölgeyi bandaj veya bez ile kapatma gibi bir durum söz konusu değildir. Aldara krem doktor’ün verdiği talimatlara uygun olarak kullanılmalıdır. Günde kaç sefer kullanılacağı ve tedaviye ne kadar devam edileceği hangi amaçla uygulandığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Aldara kremin hastalığın boyutuna göre farklı şekilde etkileri vardır. Genital siğil için kullanılıyor 8 hafta içinde olumlu sonuçlar sağlar. Erkek hastalarda tedavi süresi bazen 12 haftayı bulabilir.

ALDARA KREM NE IÇIN KULLANILIR?

Cinsel organlarda ve makat bölgesinde bulunan deride meydana gelen siğilleri iyileştirir.
istemsizce de olsa güneş ışınlarına çok fazla maruz kalan insanların cildinde oluşan kaba deri alanlarına aktinikkeratoz denir. Bazen kahverengi, kırmızı ya da pembe olarak değişkenlik gösterebilir. Lezyonlar yüzeyden kabarık, pullu veya düz bir yapıya sahiptirler. Kimi zaman da sert, kaba ve siğil tarzında olabilirler . Aldara kremin bu sorunun ortadan kaldırılmasında da büyük rolü vardır.

ALDARA KREMIN YAN ETKILERI NELERDIR?

Ellerde, ayaklarda, bileklerde, yüzde, dudakların şişmesinde ya da özellikle ağız veya boğazın yutmayı veya nefes almayı zorlaştıracak şekilde şişmesi Aldara kremin yan etkileridir. Hepsi de çok ciddi yan etkileridir. Eğer bunlardan biri sizde de seyir ediyorsa, sizin Aldara kreme karsı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza yol açabilir.

İlgili Makaleler

41 Yorum

 1. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 3. Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda çok yazı okudum ama Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 4. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 5. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 6. Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda çok yazı okudum ama Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 7. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 8. Sinop şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 10. Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 11. Bursa şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 12. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 13. Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 14. Bitlis şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 15. Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda çok yazı okudum ama Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 16. Diyarbakır merkezden ben Mustafa. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 19-09-2021 06:33:17

 17. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 18. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 19. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Aldara Krem Güncel Fiyat ve Yan Etkileri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 20. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 21. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 22. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu