Kapat

Ankara Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Ankara Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020
Abone Ol

Ankara evlere ek iş veren firmalar konusu hakkında detaylar yazımızda yer almaktadır. Başkentimiz Ankara’da yaşayan ev hanımları, öğrenciler ve işsiz vatandaşlarımız evden ek gelir sağlayacak iş arayışlarına girmişlerdir. Ankara’nın çeşitli ilçelerinde yaşayanlar bu ilanları araştırmaktadır.

Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Sincan, Altındağ, Pursaklar, Gölbaşı, Polatlı ve Çubuk’ta yaşayanlar için evlere ek iş veren firmalar hakkında detayları araştırdık ve sizlere sunuyoruz.

Ankara Ek İş İlanlarını Kimler Alabilir?

El beceresine sahip vatandaşlarımız evlere ek iş imkanından yararlanabilirler. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler, ek iş arayanlar ve hafta sonu çalışmak isteyen kişiler bu ilanlardan yararlanabilir. Evden yapılabilecek pek çok iş türü vardır fakat özellikle ev hanımları bu konuda çok şanslıdır çünkü gerek örgü işi olsun gerek paketleme olsun el hızları ve zaman bakımından kazanç imkanları daha fazla olacaktır.

Ankara Ek İş İlanları Ne Kadar Kazandırıyor?

Ankara evlere ek iş veren firmalar sayesinde günlük 100 TL ye kadar gelir elde etmeniz mümkündür. Ne kadar kaliteli iş yaparsanız geliriniz de o kadar artacaktır. Söz verdiğiniz günlerde teslim ve işin kaliteli çok önemlidir.

Ankara Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

2020

Ankara’nın pek çok bölgesinden olduğu gibi Çankaya ilçesinde de evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Peki ek iş olarak neler yapabilirsiniz?

Kına paketleme, mandal paketleme, sabun paketleme, çerez paketleme, balon paketleme, kokulu mum paketleme, örgü işleri yapma, dantel işleri yapma, internet üzerinden ek işler yapma vb. pek çok yöntem ile ek iş yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ankara evlere ek iş veren firmalar sayesinde yapacağınız düzenli işler ile birlikte ayda 2000 TL ye yakın ek gelirler elde edebilirsiniz. Ankara’da ek iş arayan ya da ek iş vermek isteyen kişiler yorum bölümünden bizlere mesaj atabilirler. Uygun mesajları özel kişisel bilgilerinizi gizleyerek yayınlıyor olacağız.

Dikkat: Evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Ankara Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020” üzerine 2 yorum

  1. mirza says:
  2. Galip says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

    DAHA FAZLA GÖSTER
    Reklam & Sponsorluk