Kapat

Antutu Benchmark Haziran 2020 Android & İOS

Antutu Benchmark Haziran 2020 Android & İOS 1
Abone Ol

listesi şüphesiz telefon incelemesi yapanlar ve ya  oyun düşkünleri için telefon dünyasının Alexa ‘sı konumundadır. Bu makalemizde azbuz.org  olarak  2020 Antutu Benchmark verilerinde ilk 10 sırasına giren andrioid  ve İOS işletim sistemli mobil cihazları inceleyeceğiz.

Özellikle  Çin tarafından yapılan atılımlarda  android işletim sistemli cihazlarda  Xaomi ve OnePlus markalarının başı çektiğini  görebiliyoruz. Gerek çekirdek  yapısı gerek ise  işlemcilerinden aldıkları güç ile Antutu Benchmark listesinde en’ lerin  içine  girmeyi başardılar.

Bu yazımızda sadece  10 adet  mobil cihazı sergileyeceğiz. Antutu Haziran 2020 listesi aşağıdaki görsellerde olduğu gibi  güç sıralamasını  göstermektedir.

2020 Haziran Android Antutu Verileri

Antutu Benchmark Haziran 2020 Android & İOS 2

Yukarıdaki  görselden de anlayacağımız gibi  2020 Haziran Antutu Bencgmark Listesi ‘nde  ilk 3 te 2 adet Mi ve  One Plus modellerini görüyoruz. Samsung ise anca yerini 4 ncü sırada alabilmiş durumda. Yeni  çin markaları ile kurumsal  markaların  işi daha da zora girecek türden.

 

2020 Haziran İOSAntutu Verileri

Antutu Benchmark Haziran 2020 Android & İOS 3

İos Cihazlar performas  listesi de başları tamamen  İpad ‘ler çekmekte. İphone  11 Pro Max ise  kendine  anca 5 nci sırada  yer  bulabilmiş.  Siz de cihazınızın antutu benchmark performansını  test etmek istiyorsanız Orjinal Antutu Benchmark uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

 

Play Store’ dan İndir  APPStore’ dan İndir

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Antutu Benchmark Haziran 2020 Android & İOS” üzerine 3 yorum

  1. Neşet says:
  2. Cemil says:
  3. Açelya says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

    DAHA FAZLA GÖSTER
    Reklam & Sponsorluk
    ajax-loader