istanbul masöz
İş Fikirleri

Balıkesir Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2021

Balıkesir evlere ek iş veren firmalar: Balıkesir hem Marmara hem de Ege Denizi’ne kıyısı olan turist açısından tercih edilen önemli şehirlerimizdendir. Balıkesir geçim tarım ve tarım sanayisinden sağlanmaktadır. Buna ek olarak Balıkesir’de evlerinizde oturduğunuz yerde iş yapmanız adına birçok firma ve fabrika vardır. Bu firmalar ve fabrikalarla iletişime gerecek evlerinizde ek işler yaparak kendinize ek gelir oluşturabilirsiniz.

Balıkesir Evlere Ek İş Veren Firmalar

Balıkesir evlere ek iş veren firmalar iş listesinde genellikle boncuk ve kolye tarzı işler vardır. Evde oturduğunuz yerden istenilen şekilde boncuklarla yapacağınız bileklik, kolye gibi el yapımı işleri yaparak yüksek meblağlarda paralar kazanabilirsiniz.

Balıkesir Ev Hanımlarına Ek İş

Ülkemizin tüm illerinden yapabileceğiniz evlerde ek iş imkânını genellikle ev hanımları, öğrenciler ya da emekliler yapmaktadır. İlk başlarda evde ek işlerini her ne kadar bayanlar yapsa da son zamanlarda erkekler tarafından yapılmaya başlandı.

Balıkesir’de ikametgâh ediyor ve sizlerde evlerinizde ek işler yaparak kendinize ek gelir oluşturmak istiyorsanız bu işleri sunan birçok firma ve fabrika vardır. Bu işleri sunan kişilerle iletişime geçerek elinize en yatkın olan işi tercih ederek evinizde yapmaya başlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

Her ne kadar boncuklarla bileklik, kolye gibi el yapımı işler olsa da Balıkesir’de paketleme işi de ek işi olarak yapılmaktadır.

Balıkesir Ev Hanımlarına Ek İş

Balıkesir Evde Nikah Şekeri İşi

Balıkesir’de oturuyorsanız yapabileceğiniz en iyi paketleme işi nikah şekeri paketleme işi diyebiliriz. Düğünlerde, nikahlarda karşımıza çıkan nikâh şekeri dağıtımı gelenek haline gelmiştir.

Şehir içerisinde her yıl düzenli olarak gerçekleşen nikâhlar, düğünlerle birlikte bu işi yapmanız size hızlı şekilde ek gelir oluşturmanız adına yardımcı olacaktır.

İster anlaştığınız firmanın size hazır getirdiği şekerleri paketleyebilir isterseniz de evlerinizde sizler şekerler oluşturarak paketleyebilirsiniz.

Tek dikkat etmeniz gereken nokta istenilen şekilde nikâh şekerlerini paketlemenizdir.

Balıkesir Ek İş Veren Firmalar Ne Kadar Kazandırır?

Balıkesir’de genel olarak yapabileceğiniz bileklik, kolye hazırlama ya da nikah şekeri paketleme işlerinden günlük ortalama 40 – 50 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Genellikle bu işleri öğrenciler ve ev hanımları yapmaktadır. Bu rakamlar hızınıza göre değişkenlik gösterebilir.

Balıkesir Evlere Ek İş Veren Firmalar konusu hakkında yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Dikkat: Balıkesir evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu