DekarasyonVideo

Banyo Duvar Kağıtları 2021

Önceleri banyo duvarlarında sadece seramik ve boya kullanılmaktaydı. Gelişen teknolojiler sayesinde artık duvar kağıdı banyolarda kullanılmaktadır. Banyonuza eğer duvar kağıdı uygulamak istiyorsanız öncelikle banyo zemininizin duvar ve sıva alçısının düzgün ve sağlam olması gerekmektedir. Yani yüzeyde dalgalanmalar ve pürüzler bulunmamaktadır.

Modern Banyo Duvar Kağıtları

Duş bölgesi dışında banyo duvarlarınızın her bölgesini duvar kağıtları ile kaplayabilmektesiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken konular bulunmaktadır. Bunlar ise; kalın gramajlı olması, birinci kalite olması, yoğun silinebilir olması gerekmektedir. Ve fayansın üzerine uygulama yapacak iseniz öncelikle dönüşüm astarı uygulamanız ve de bir gün beklemeniz gerekmektedir. Banyo da kullanacağınız banyo duvar kağıdı su geçirmez ve nem tutmayan özelliklerinin olması ve farklı model ve desenleri ile tercih edilmelerinde en önemli sebeplerdir.

Sudan Etkilenmeyen Banyo Duvar Kağıtları

Banyo için duvar kağıtlarının su tutmaması, nemden etkilenmemesi, kolay temizlenmesi, su geçirmemesi, bakteri barındırmıyor oluşu ise en önemli kriterlerdir. Yani banyonu alacağınız duvar kağıdı bu özellikleri barındırması gerekmektedir.

silinebilir özelliğinin olması da size avantaj sağlamaktadır. Eğer banyo için üretilmeyen bir duvar kağıdı kullanıyor iseniz üzerine süreceğiniz iki kat şeffaf akrilik vernik ile duvar kağıdınızı nemden koruyabilir ve görüntüsündeki bozulmanın önüne geçebilmektesiniz.

Banyo Duvar Kağıdı

Dikkat edilmesi gereken diğer konular ise; banyonuzun yeterince hava almasıdır. Çünkü hava almayan banyodaki banyo duvar kağıdınız küflenme yapabilmektedir. Özellikle banyo için üretilmekte olan banyo duvar kağıtları seçmeniz gerekmektedir.

Ayrıca duş küvet gibi sürekli olarak ıslanmakta olan yerler dışında kalan bütün bölgeyi rahatlıkla banyo duvar kağıtları ile kaplayabilmektesiniz.

Banyo Duvar Kağıdı

Banyo Duvar Kağıdı
Banyo Duvar Kağıdı
Modern Banyo Duvar Kağıtları
Modern Banyo Duvar Kağıtları
Sudan Etkilenmeyen Banyo Duvar Kağıtları
Sudan Etkilenmeyen Banyo Duvar Kağıtları

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Banyo Duvar Kağıtları 2021 konusunda çok yazı okudum ama Banyo Duvar Kağıtları 2021 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  2. Banyo Duvar Kağıtları 2021 konusunda çok yazı okudum ama Banyo Duvar Kağıtları 2021 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  3. Dekarasyon kategorisinde yazmış olduğunuz Banyo Duvar Kağıtları 2021 konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  6. Erzurum şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  7. Elazığ şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu