Kapat

Banyo Duvar Kağıtları 2020

Banyo Duvar Kağıtları 2020
Abone Ol

Önceleri banyo duvarlarında sadece seramik ve boya kullanılmaktaydı. Gelişen teknolojiler sayesinde artık banyolarda kullanılmaktadır. Banyonuza eğer duvar kağıdı uygulamak istiyorsanız öncelikle banyo zemininizin duvar ve sıva alçısının düzgün ve sağlam olması gerekmektedir. Yani yüzeyde dalgalanmalar ve pürüzler bulunmamaktadır.

Modern

Duş bölgesi dışında banyo duvarlarınızın her bölgesini ile kaplayabilmektesiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken konular bulunmaktadır. Bunlar ise; kalın gramajlı olması, birinci kalite olması, yoğun silinebilir olması gerekmektedir. Ve fayansın üzerine uygulama yapacak iseniz öncelikle dönüşüm astarı uygulamanız ve de bir gün beklemeniz gerekmektedir. Banyo da kullanacağınız banyo duvar kağıdı su geçirmez ve nem tutmayan özelliklerinin olması ve farklı model ve desenleri ile tercih edilmelerinde en önemli sebeplerdir.

Sudan Etkilenmeyen Banyo Duvar Kağıtları

Banyo için duvar kağıtlarının su tutmaması, nemden etkilenmemesi, kolay temizlenmesi, su geçirmemesi, bakteri barındırmıyor oluşu ise en önemli kriterlerdir. Yani banyonu alacağınız duvar kağıdı bu özellikleri barındırması gerekmektedir.

Ayrıca silinebilir özelliğinin olması da size avantaj sağlamaktadır. Eğer banyo için üretilmeyen bir duvar kağıdı kullanıyor iseniz üzerine süreceğiniz iki kat şeffaf akrilik vernik ile duvar kağıdınızı nemden koruyabilir ve görüntüsündeki bozulmanın önüne geçebilmektesiniz.

Banyo Duvar Kağıdı

Dikkat edilmesi gereken diğer konular ise; banyonuzun yeterince hava almasıdır. Çünkü hava almayan banyodaki banyo duvar kağıdınız küflenme yapabilmektedir. Özellikle banyo için üretilmekte olan banyo duvar kağıtları seçmeniz gerekmektedir.

Ayrıca duş küvet gibi sürekli olarak ıslanmakta olan yerler dışında kalan bütün bölgeyi rahatlıkla banyo duvar kağıtları ile kaplayabilmektesiniz.

Banyo Duvar Kağıdı Modelleri

Banyo Duvar Kağıdı

Banyo Duvar Kağıdı

Modern Banyo Duvar Kağıtları

Modern Banyo Duvar Kağıtları

Sudan Etkilenmeyen Banyo Duvar Kağıtları

Sudan Etkilenmeyen Banyo Duvar Kağıtları

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Banyo Duvar Kağıtları 2020” üzerine 3 yorum

  1. Galip says:
  2. Açelya says:
  3. Nişanın Sayfası says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader