Bilgi

BAS Renk Kartelası ( Birleşik Akrilik)

Birleşik Akrilik  pleksi üretimi  yapan bir firmadır. BAS renk kartelası  özellikle   ve Difizörlü kartela  reklam ve özellikle tabela işi yapanlar tarafından çok aranılan kartela çeşitlerindendir.

Aşağıdaki  görellere  tıklayarak ilgili  kartelalara  göz  atabilirisiniz. Görsellere  tıkladığınızda sizi bir karşılama penceresi  eşliğinde  gerekli zaman bekledikten sonra kartelaya PDF olarak ulaşabileceksiniz.

BAS Renk Kartelası ( Birleşik Akrilik) 2 BAS Renk Kartelası ( Birleşik Akrilik) 3 BAS Renk Kartelası ( Birleşik Akrilik) 4 BAS Renk Kartelası ( Birleşik Akrilik) 5 BAS Renk Kartelası ( Birleşik Akrilik) 6 BAS Renk Kartelası ( Birleşik Akrilik) 7

Bas Kartlelaları ve Bas LB kartelası  görselleri yukarıdaki gibidir. Kartelaları dilerseniz PDF olarak  bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kartelaları görmek için  resme  tıklayıp bir süre bekledikten sonra  link aktif olacacaktır.

Birleşik akrilik renk  kartelası  yazımız burada sona erdi.

İlgili Makaleler

24 Yorum

  1. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu