istanbul masöz
Finans

BEAM Coin Nedir?

BEAM Coin Nedir? Geleceği Nedir ?

BEAM Coin Nedir? Geleceği

BEAM Coin nedir konusu yatırımcılar tarafından araştırılarak geleceği merak edilir. Yatırım yaparak avantajlı bir kar elde etmek isteyen pek çok kişi BEAM grafiklerini takip ederek gelecek hareketleri noktasında bilgi sahibi olmak ister. BEAM Coin için fiyat analizlerinde ADX verilerine de yer verilerek çalışmalar ortaya konur.

BEAM Coin Piyasa Durumu Nedir?

Pek çok altcoin arasında yer alan BEAM Coin gizli bir merkezi olmayan finans projesi olarak bilinir. DeFi üzerinde oluşturulan bu coin MimbleWimble ve LelantusMW protokolleri üzerinde inşa edilerek özel bir kripto para oluşturulur. BEAM Coin’in piyasa durumu hakkında bilgilendirme ise şu şekildedir:

 • Ölçeklenebilir bir sistem üzerinde oluşturulan BEAM Coin sahip olduğu ağ üzerinde fikir birliğini aktif etmek için İş Kanıtı yani POW sistemini kullanır.
 • MimbleWimble protokolünün tercih edilmesinin sebebi ise blok zinciri yoğunluğunu azaltarak değiştirilebilir ve gizli bir süreç yaşanmasını sağlamaktır.
 • Yapılan analizlerde BEAM Coin için 24 saatlik işlem hacmi 895.253 olarak seyreder.
 • BitZ, Binance, XT.COM, BitForex, Gate.io gibi çeşitli kripto para borsaları üzerinden BEAM Coin yatırımı başlatılabilir.

BEAM Coin Geleceği Nedir?

BEAM Coin’in grafik hareketleri incelenerek mevcut konumda nerede olduğu, avantaj mı yoksa zarar mı getireceği gibi çeşitli noktalarda bilgi sahibi olunabilir. BEAM Coin geleceği hakkında bilgilendirme şu şekildedir:

 • Grafiğin incelenmesi için çeşitli bilgilere sahip olunması gerekir. Grafiğin tepe noktası performans ölçüsünü işaret eder. Orta nokta her daim en yüksek seviyeyi gösterir.
 • Baş ve omuz tepe noktalarının trend dönüş noktaları olduğu bilinir. Trendler uzun yükselişlere sahiplerse fiyatın zirveye erişmesi kaçınılmazdır. Bunun ardından her zirveye çıkış bir düşüşü de beraberinde getirir. Fiyatın üçüncü defa yükselmesi sonrasında düşeceği seviye ise ikinci adımda olduğu konumdur.
 • Eğilim tersine hareket eden BEAM Coin’in fiyatında artış olacağı tahmin edilir.

BEAM Coin Ortalama Yön İndeksi Nedir?

Coinlerin detaylı şekilde incelenmesi ardından mevcut seviyeleri hakkında detaylı bilgiler elde edilebilir. ADX olarak da isimlendirilen bu sistemde mevcutta bir trend başlayıp başlamadığı noktasında çeşitli bilgiler sunulabilir. BEAM Coin ortalama yön indeksi ile yönlü hareket indeksi doğru orantılıdır. Asilatörün 0 ile 100 arasında herhangi bir aralıkta yer alıyor olması değer konumunu işaret eder. Yüksek değerlerin güçlü trendlerini takip ettiği bilindiği gibi düşük değerlerin de zayıf trendler noktasında belirleyici olduğu bilinir. Değerlerin yön göstergeleri ile birleştiriliyor olması halinde ilgili düzenlemeler ortaya konur.

https://azbuz./2022-metaverse-coin-nedir/

BEAM Teknik Analizi Nasıl Yapılır?

Kripto paralar için ortaya konan teknik analizler her zaman için %100’lük bir sonucu beraberinde getirmez. Bu oranlar değişkendir. BEAM Coin teknik analizi şu şekildedir:

 • TradingView ile geliştirilen teknik analiz raporları her daim olumlu sonuçlar sunar. bu aracın kullanımı herkes tarafından önerilir.
 • BEAM Coin için sunulan toplu alım satım rakamları için gerçek zamanlı raporlamalar ortaya konur.
 • Teknik analiz raporlamaları için kullanılan araçlar tercih edilerek BEAM Coin’in gerçek zamanlı hareketleri takip edilebilir.
 • Osilatörler, hareketli ortalamalar ya da pivot takipleri ile mevcut analizler gözlenebilir.

BEAM Coin Nasıl Alınır?

BEAM Coin sahibi olmak için çeşitli kripto para borsaları üzerinden hesap oluşturmak gerekir. BEAM Coin alma işlemleri şu şekildedir:

 • Kişisel bilgiler ile size uygun bir kripto para borsası üzerinden hesap oluşturunuz.
 • Hesabın onaylanması ardından banka hesabınız üzerinden bakiye transferi yaparak BEAM Coni alım satım işlemleri yaparak ilgili yatırım faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.
 • USD ya da diğer çiftler üzerinden BEAM Coin alınıp cüzdan da bekletilebilir.

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu