istanbul masöz
YaşamSağlıkVideo

Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar

Bebeğiniz için pek çok farklı mama ve çay çeşidini tercih edebilirsiniz. Bebek ürünleri arasında en çok talep edilen bu ürünler arasında melisa, papatya ve karışık bitki özlerinden oluşan gece çayı, Still-tee emziren anne çayı, çocuğunuzun gaz sancısını giderecek olan Milupa rezene çayı, Milupa papatya çayı, Humana kimyonlu rezene çayı, Humana bitki çayı gibi pek çok alternatif bulunmaktadır.

Bebek Ürünleri

Bebek ürünleri kategorisinde değerlendirilen Milıpa Gece Çayı 200 gram olarak hazırlanan bir çaydır. Söz konusu çay doğal papatya, nane, melisa, anason ve kekik özlerinin dengeli bir karışımını içermektedir. Aynı zamanda gecenin son beslenmesinden sonra bebeğinizin dişlerinin temizlendiğinden emin olmanız gerekmektedir.

Granül formunda olan çay içilmeye hazır konumda bekletilmektedir. Kaynama aşamasında olan 100 ml suya tam olarak bardağı dolduracak şekilde 1 tatlı kaşığı Milupa gece çayı eklemeniz ve bardağı karıştırmanız gerekmektedir. Bunun ardından çayın ılık hale gelmesini beklemelisiniz. Hazırlanan bu çayın 2 saat içinde tüketilmesi gerekmektedir.

Bebek Çayları

Bebek Çayları
Bebek Çayları

Bu çaya ilave edilmesi gerekmeyecektir. Beslenme aralarında miktarı daha az hazırlanabilir ve böylelikle günde 100 ml’ye kadar kullanılabilir. İçinde derktroz, maltodekstrin ve melisa, nane, anason, papatya ve kekik özlerinden olan bitki karışımının bulunduğu bu çayın bebeğin beslenmesinde ve sindiriminde etkili olacağı göz önünde bulundurulmalıdır.

Bebek ürünleri arasında aynı zamanda pek çok mama, nemlendirici, pişik kremleri, bebek şampuanları, düş jelleri, temizleme ürünleri, yatıştırıcı ürünler, biberon ve emzikler, oyuncaklar, bebek ve çocuk güneş ürünleri, temizleme ürünleri, yatıştırıcı ürünler gibi ürünler bulunmaktadır.

Bebek Mamaları

Bebek Mamaları
Bebek Mamaları

Bebek mamalarını pek çok aile kullanmaktadır. Söz konusu mamaların kullanılmasının nedeni çocukların daha sağlıklı beslenmelerinin sağlanması, anne sütünün ve diğer besinlerin yanında mamalar sayesinde daha çok dayanıklı ve sağlıklı bir bedene kavuşabilecekleri gerçeğidir.

Bebek ürünleri arasında bulunan pek çok anne ve babanın tercihi olan bebek mamaları arasından güvenilir olanları tercih önemlidir. Humana Bebek Mamaları GDO açısından güvenilir olan ve bebeklerin hem sağlıklı hem de yeterli ve dengeli beslenmelerini sağlayan bir gıdadır.

Üretildiği zamandan beri pek çok ilke imza atan söz konusu firma 1950 yılında Avrupa’nın ilk anne sütü olan biberon mamasını üretmeye başlamıştır. Söz konusu biberon maması protein bakımından son derece zengindir.

Bebek ürünleri arasında son derece kaliteli olan ve aynı zamanda modern bebek mamaları arasında bulunan Humana Bebek Mamaları dünyada 35’ten daha fazla ülkede pazarlanan ve pek çok tüketicisi bulunan bir üründür. Humana Avrupa’da bulunan en büyük mama üreticilerinden biridir ve aynı zamanda dünyada pek çok ülkede hem yeniliğin, hem tecrübenin hem de teknolojinin göstergesi olan ISO 9001 kalite sertifikasını alan bir üründür.

Bebek ürünlerinde ve diğer ürünlerde sadece AB Kanunları’na uygun sertifikaların olduğu hammaddeleri kullanan Humana ürünleri laboratuarlarda GDO açısından ve daha pek çok açıdan teste tabi tutulmaktadır. Dolayısıyla bu ürünün bu kadar çok tutulmasının nedeni hem kalitesi hem de bebeğe ya da çocuğa sağladığı faydalardır.

Humana bebek mamaları arasında bulunan Humana Antikolik hem gaz sancısında hem de kolikte kullanılan özel tıbbi amaçlı bir mamadır. Sindirim sorunları yaşayan emzikli bebeklerde kullanılan bu ürün doğumdan başlayıp bebek biberondan kesilinceye kadar hem anne sütünün yanında hem de tek başına verilen bebek ürünlerinden biridir.

Bebek ürünleri arasından seçim yaparken bebeğinizin veya çocuğunuzun ihtiyaçları doğrultusunda en doğru seçimi yapmalısınız.

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. Denizli merkezden ben Veli. Selam herkese bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2023 03:14:44

 2. Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 3. Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 5. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 6. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 7. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 8. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 9. Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 10. Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar konusunda çok yazı okudum ama Bebeğiniz İçin Tercih Edebileceğiniz Mamalar ve Çaylar konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu