Yaşam

Bill Gates’ten Anlamlı ve Motivasyon İçin 12 Güzel Söz

Bill Gates’ten Anlamlı ve Motivasyon İçin 12 Güzel Söz

Bill Gates 1955 doğumlu bir girişimci olup, arkadaşı Paul Allen ile birlikte 1975 senesinde Microsoft firmasını kurdu. Daha sonraları ise Windows gibi işletim sistemleri geliştiren firma, günümüzde birçok uygulamaya da ev sahipliği yapmaktadır. Bill Gates ise şu an dünyanın en zengin insanları arasında almaktadır.

İşte O Sözler ;

 

#1Başarıyı kutlamak güzeldir, ama başarısızlıklardan alınacak dersleri unutmamak daha önemlidir.
#2-Ben zor işler için hep en tembelleri seçerim, çünkü onlar zor işleri hep en basit yol ile çözer.
#3-İyi bir mühendis olmak istiyorsanız, Sınavlara çalışmaya daima geç başlayın; bu size zaman yönetimini ve acil durumlarla başa çıkmayı öğretir.
#4-Fakir doğduysanız sizin suçunuz değil ama fakir ölürseniz sizin suçunuzdur.
#5-Hep çalışkandım ama hiç bir zaman en iyisi olmadım.Fakat şimdi en iyi ünversitelerin en iyi öğrencileri benim şirketimde çalışıyorlar.
#6-Cebinde para varken sadece sen kim olduğunu unutursun, ancak cebinde para yoksa tüm dünya senin kim olduğunu unutur.İşte hayat
#7-Başarıyı kutlamak iyidir,Ancak başarısızlıktan alınan derse kulak vermek daha çok önemlidir.
#8-Hiçbir mucit, kendisi için icat yapmaz.
#9-İnsan en yüksekte ise hiçbir destekçisine güvenmemeli.

#10-Hepimizin bize geri bildirim verecek insanlara ihtiyacımız var. Bu şekilde gelişiyoruz.

#11-Mutsuz müşteriler, en büyük öğrenme kaynağımızdır.

#12-Önleyici tedbirleri alınmayan bir tedavi, sürdürülemez.

İlgili Makaleler

24 Yorum

 1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 2. Bill Gates’ten Anlamlı ve Motivasyon İçin 12 Güzel Söz konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 4. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 5. Bill Gates’ten Anlamlı ve Motivasyon İçin 12 Güzel Söz konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 6. Bartın merkezden ben Berrin Uçar. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 10-08-2021 14:31:03

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Bill Gates’ten Anlamlı ve Motivasyon İçin 12 Güzel Söz konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 10. Bill Gates’ten Anlamlı ve Motivasyon İçin 12 Güzel Söz konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 13. Bill Gates’ten Anlamlı ve Motivasyon İçin 12 Güzel Söz konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 14. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu