istanbul masöz
Webmaster

Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky

In Seo ;Bir önceki paylaşımın yeniden tasarlanan versiyonu, Blogger In Seo Teması minimalist ama yine de ilginç bir blog görünümüne sahip temadır.

 

Özellikler Kullanabilirlik
Mobil Uyumu Evet Kontrol
Mobil Versiyonu Evet Kontrol
Google PageSpeed Insights Evet Kontrol
Google Testing Tools Evet Kontrol
SEO Dostu Evet
Kişisel Blog Evet
2 Sütun Evet
Son Yayınlar Eklentisi Evet
Benzer Yayınlar Eklentisi Evet
Sınıflandırma Evet
Yazı İçi Önerilen Yayınlar Eklentisi Evet
Bunlarıda Okuyabilirsiniz Eklentisi Evet
Arama Kutusu Evet
Sosyal Paylaşım Butonları Evet
E-mail Abonelik Evet
Yapışan Aşağı-Yukarı Butonu Evet

İlgili Makaleler

42 Yorum

 1. Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 5. Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda çok yazı okudum ama Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 6. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 7. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 8. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 9. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 10. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 13. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 14. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 15. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 16. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 17. Kırıkkale şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 18. Çanakkale merkezden ben Kamil. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 27-05-2020 15:45:36

 19. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 20. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 21. Çankırı merkezden ben Naime. Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım 10-05-2020 12:44:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu