Webmaster

Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky

Blogger In SEO Teması 2020 [ Naminakiky]

Bu özel minimalist şablonda ilginç blog görünümü bulunuyor , Naminakiky bu şablonu beğenen blogger kullanıcıları için ücretsiz versiyonunu paylaşıyor.

 

 • Mobil Tasarım : Evet
 • Mobil Uyumluluk: Evet
 • SEO Uyumluluk : Evet
 • Kişisel Blog : Evet
 • 2 Sütun : Evet
 • Son Yayınlar Eklentisi : Evet
 • Önerilen Yayınlar Eklentisi : Evet
 • Breadcrumbs : Evet
 • Yayın Altında Önerilen Yayınlar Eklentisi : Evet
 • Arama Kutusu : Evet
 • Sosyal Butonlar : Evet
 • Email Abonelik : Evet
 • Aşağı – Yukarı  Butonu : Evet

 

Kurulum esnasında karşılaşabileceğiniz bir sorun esnasında iletişim veyahut yorum kısmından yardım talep edebilirsiniz.

Önizleme İndir

 

 

 

İlgili Makaleler

61 Yorum

 1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 2. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 3. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 4. Gaziantep şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. Kırıkkale şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 7. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 8. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 10. Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda çok yazı okudum ama Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 13. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 14. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 15. Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 16. Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda çok yazı okudum ama Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 17. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Blogger In SEO Teması 2020 – Namina Kiky konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 18. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 19. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?