Bilgi

Bordo Ruju Nasıl Kullanmalıyız?


Bordo Rengi İle Gizemli Dudaklar

Bordo rujun büyüsü bir başkadır. Biraz gotik bir tarz, biraz sofistike ve biraz da mistik bir hava arıyorsanız eğer doğru renk çoğu zaman bordodur. Bordo rengin havasını dudaklarınızda taşımak için dikkat etmeniz onemli noktalar var tabi ki.Bordo ruj kullanmak kırmızı ruj kullanmak kadar zor ve zahmetli olabilir. Kıyafetinizin rengi hatta tarzı, makyaj tarzını, stiliniz, göz makyajınızın renkleri bordo rujunuzu farklı havalara sokar.

 

Oncelikle ten renginiz nasıl? Bordo tonlar sarışın ve saçları koyu olup tenleri açık renkli olan kişilerde harika duruyor. Esmer tenliler ise bir miktar daha vişne çürüklerine kayarak tenlerine uyumlu rengi bulabilirler.

Yaz akşamları da sürdüğümüz bordo rujlar etkileyici bir karakter yaratırken, sonbahar ve kış akşamlarının da vazgeçilmez bir rengi olarak karşımıza çıkıyor. Hem seksi hem de ihtişamlı duran ve sizi daha feminen kılan bu rengi nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Bordo ruju nasıl kullanmalıyız?

Önce dudaklarınıza nemlendirici bir dudak balsamı sürerek ilk adımı uygulayın. Bunun nedeni dudaklarınız nemliyken renklendirmenin daha kolay olmasıdır. Bordo rujunuzun daha kalıcı olmasını sağlamak için kullanacağınız ruj tonuna yakın bir dudak kalemi seçerek ve kalemi dudak çevreniz da hil,dudak içinize de sürerek bordoyu daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Hem rujunuzu taşırmadan sürme becerisini de kazanmış olacaksınız.

 Elbise tercihi de onemli!

Bordo rujlar süren bir bayanın doğru kıyafetle boy gostermesi onu son derece şık ve cazibeli gosterebilir. hakim ve iddialı bir renk olduğundan, bordo ruj sürüleceği zamanlar düz ve sade kıyafetler olmalı. Çünkü zaten ateş gibi bağıran dudaklara sahipsiniz. Dikkati başka detaylara çekmenin pek bir anlamı yok!

 

Bordo Ruju Nasıl Kullanmalıyız? 2

Gözler ve ten makyajı nasıl olmalı?

Bordo ruj kullanımında göz makyajı oldukça sade tutulmalıdır. Bir eyeliner veya maskara çoğu zaman yeterli olur. Dudaklar bordo dominant olduğundan gozler daha sade ve zarif bırakılırsa masumiyetin cazipliği de bir o kadar artacaktır. Ten makyajında da hafif ve ince yapıda ürünler kullanılabilir. Ağır kapatıcılar ve pudralar kötü bir görüntü oluşturabilir.

microsoft project 2016 satın al

İlgili Makaleler

24 Yorum

  1. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  2. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  4. Bordo Ruju Nasıl Kullanmalıyız? konusunda çok yazı okudum ama Bordo Ruju Nasıl Kullanmalıyız? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  5. Denizli şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  6. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  8. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  9. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Bordo Ruju Nasıl Kullanmalıyız? konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu