Kapat

Bordo Ruju Nasıl Kullanmalıyız?

Bordo Ruju Nasıl Kullanmalıyız? 1
Abone Ol

Bordo Rengi İle Gizemli Dudaklar

Bordo rujun büyüsü bir başkadır. Biraz gotik bir tarz, biraz sofistike ve biraz da mistik bir hava arıyorsanız eğer doğru renk çoğu zaman bordodur. Bordo rengin havasını dudaklarınızda taşımak için dikkat etmeniz onemli noktalar var tabi ki.Bordo ruj kullanmak kırmızı ruj kullanmak kadar zor ve zahmetli olabilir. Kıyafetinizin rengi hatta tarzı, makyaj tarzını, saç stiliniz, göz makyajınızın renkleri bordo rujunuzu farklı havalara sokar.

 

Oncelikle ten renginiz nasıl? Bordo tonlar sarışın ve saçları koyu olup tenleri açık renkli olan kişilerde harika duruyor. Esmer tenliler ise bir miktar daha vişne çürüklerine kayarak tenlerine uyumlu rengi bulabilirler.

Yaz akşamları da sürdüğümüz bordo rujlar etkileyici bir karakter yaratırken, sonbahar ve kış akşamlarının da vazgeçilmez bir rengi olarak karşımıza çıkıyor. Hem seksi hem de ihtişamlı duran ve sizi daha feminen kılan bu rengi nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Bordo ruju nasıl kullanmalıyız?

Önce dudaklarınıza nemlendirici bir dudak balsamı sürerek ilk adımı uygulayın. Bunun nedeni dudaklarınız nemliyken renklendirmenin daha kolay olmasıdır. Bordo rujunuzun daha kalıcı olmasını sağlamak için kullanacağınız ruj tonuna yakın bir dudak kalemi seçerek ve kalemi dudak çevreniz da hil,dudak içinize de sürerek bordoyu daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Hem rujunuzu taşırmadan sürme becerisini de kazanmış olacaksınız.

 Elbise tercihi de onemli!

Bordo rujlar süren bir bayanın doğru kıyafetle boy gostermesi onu son derece şık ve cazibeli gosterebilir. hakim ve iddialı bir renk olduğundan, bordo ruj sürüleceği zamanlar düz ve sade kıyafetler olmalı. Çünkü zaten ateş gibi bağıran dudaklara sahipsiniz. Dikkati başka detaylara çekmenin pek bir anlamı yok!

 

Bordo Ruju Nasıl Kullanmalıyız? 2

Gözler ve ten makyajı nasıl olmalı?

Bordo ruj kullanımında göz makyajı oldukça sade tutulmalıdır. Bir eyeliner veya maskara çoğu zaman yeterli olur. Dudaklar bordo dominant olduğundan gozler daha sade ve zarif bırakılırsa masumiyetin cazipliği de bir o kadar artacaktır. Ten makyajında da hafif ve ince yapıda ürünler kullanılabilir. Ağır kapatıcılar ve pudralar kötü bir görüntü oluşturabilir.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk