istanbul masöz
İş Fikirleri

Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2021

Bursa evlere veren firmalar genelde hangi alanlarda işler veriyor? Kazanç durumları nasıl? Genellikle ev hanımların tercih ettiği ya da oturdukları yerden ekstra para kazanmak adına ek iş yapmak mümkün. Bu sektöre iş yapabileceğiniz elinize en uygun olarak bulabileceğiniz birçok iş fırsatı vardır. İşte Bursa’daki ek işler ve detayları yazımızda.

Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar

Tekstil işi evde paketleme işi olarak en çok karşınıza çıkacak işlerden biridir. Tekstil fabrikaları ile anlaşarak yapacağınız eşarp paketleme işi ile kolay ve hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu işi hem kadınlar hem de erkekler kolay bir şekilde yapabilir.

Yapmanız gereken anlaşma sağladığınız kişiler tarafından gelen eşarpları doğru ve ütüsü bozulmadan poşetlemek. Yaptığınız her poşetleme size 0.05-0.08 kuruş arası kazandıracaktır.

Hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir diğer iş ise poşetleme işleridir. Yapacağınız iş anlaşmış olduğunuz firma ya da fabrikanın size vermiş oldukları poşetleri istedikleri şekilde katlayarak hazır hale getirmeniz olacaktır.

Bursa merkezde olduğu kadar ilçelerinde de evlere iş veren firmalar bulunmaktadır. Bursa’nın ilçeleri; Osmangazi, Nilüfer, Büyük Orhan, Yıldırım, Gemlik, Harmancık, Gürsu, İznik, Karacabey, İnegöl, Kestel, Mudanya, Orhaneli, Orhan Gazi, Keles, Mustafakemalpaşa ve Yenişehir’dir. Gemlik ilçesinde yapabileceğiniz ek işler paketleme, süsleme, örgü, dantel işleri, yemek yapma vb. dir.

Gemlik Evlere Ek İş Veren Firmalar
Gemlik Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ayrıca tespih işi de yapabilirsiniz. Evde ek iş olarak yapabileceğiniz işlerden aylık getirisi en fazla olan iş tespih işi diyebiliriz. Genellikle yapacağınız tespih başına 1 lira ile 2 lira arasında para kazanabilirsiniz. Bu da düzenli olarak yapıldığı zaman aylık ortalama 1.500 TL ile 2.500 TL arasında kazanç elde etmemiz demektir. Bu işin hiçbir zorluğu yoktur kadınlar ve erkekler kolaylıkla yapabilir. Sadece yapmanız gereken sizlere verilen örnekteki gibi tespih doğru bir şekilde tamamlayarak hazırlamanız.

Yukarı da saydığımız işler gibi Bursa’da evden ek iş imkânı sunan firmalar ve fabrikalar bulunmaktadır. Elinize en yaktın en doğru işi bularak sizlerde aylık ortalama 1500 TL ile 3000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

Dikkat: Evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek  hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde  155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum Bu işe ihtiyacım var çok temiz ve titiz ve elim hızlıdır daha önce yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu