Bytom Coin Nedir ve Nasıl Alınır ?

Bytom Coin
1

?

Bytom bilgisayarların kapasitesini ölçerek etkileşim protokolü yapılmasını sağlamaktadır. Kumar oynatma işlemlerinde, takas işlemlerinde ve diğer karmaşık işlemlerde kullanılan kripto para birimidir. Kripto Para Gate.io ve Okex borsalarında işlem yapabilirsiniz. Diğer birçok dijital para biriminde olduğu gibi bu para birimi de Türk borsaları üzerinden işlem görmemektedir. Kripto para piyasasında 42. Sırada yer almaktadır.

Bytom ?

İlk olarak Paribu hesabı açıp hesabınıza TL yatırmanız gerekmektedir. Hesabınıza EFT yoluyla para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra yatırdığınız TL miktarında Bitcoin satın alabilirsiniz. Daha sonra aldığınız Bitcoinler karşılığında Bytom satın almak için Kucoin hesabı açmanız gerekmektedir. Kucoin hesabını e-mail adresinizle aktif hale getirin. Kucoine giriş yapıp Assets sayfasına gidin ve bu sayfada yer alan Deposit butonuna tıklayarak çıkan adresi kopyalayın. Sonrasında bu adresle Paribu hesabınızdan Bitcoin transfer edebilirsiniz. Son olarak buraya transfer ettiğiniz coinler karşılığında Bytom Coin satın alıp kullanabilirsiniz. Kucoin’e coin transferi yapınca 3 adımlı onayı gerçekleştirmesi gerekiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (7)

  1. Güzel yazı olmuş tebrikler.

  2. Azbuz com Dan sonra azbuz org sanki küllerinden doğmuş gibi tebrikler.

  3. Süper içerikler azbuz.org tebrikler

  4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  5. Süper içerikler azbuz.org tebrikler

  6. Bytom Coin Nedir ve Nasıl Alınır ? konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  7. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir