İş Fikirleri

Çanakkale Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Çanakkale evlere ek iş veren firmalar hangileridir? Ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz? Detaylar Çanakkale evlere ek iş veren firmalar yazımızda sizleri bekliyor.

Ülkemizin Kuzeybatı Anadolu bölgesinde yer alan Çanakkale ilimiz son nüfus sayımına göre nüfusu 550 bin düzeyindedir. Çanakkale ekonomisini tarım ve turizm oluşturmaktadır. Yaz aylarında turistlik ziyaretler ile hediyelik eşya satımında patlamalar yaşanmaktadır. Bu nedenle özellikle yaz aylarında Çanakkale evlere ek iş veren firmalar, hediyelik eşya tasarımı, paketlemesi için işler vermektedir.

Çanakkale Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ev hanımları, öğrenciler, mesai dışı iş arayan kişiler yaz aylarında hediyelik eşya yapımı, paketlemesi işi ile çok güzel ek gelir elde edebilirler. Düzgün, temiz ve zamanında yapılan işler sonucu aylık 2000 – 3000 TL arası gelir elde edebilirsiniz. Kışında satışlar olsa da yazın bu gelirler daha fazla olmaktadır.

Tabi sadece hediyelik eşya değil evde yemek yapımı, pasta, kurabiye yapımı, paketleme, nikah şekeri hazırlama, internetten işler gibi klasik işlerde ek iş veren firmaların listesinde yer almaktadır. Yani sadece yazın değil yılın tüm ayları aktif şekilde evden çalışabilirsiniz.

Çanakkale Biga Evlere Ek İş Veren Firmalar

Çanakkale ilimizde 11 ilçe ve 576 köy bulunmaktadır. Ek iş veren firmalar sadece merkezde değil bu ilçe ve köylerde de yer almaktadır. En kalabalık ilçesi ise Biga’dır.

Çanakkale Biga Evlere Ek İş Veren Firmalar
Çanakkale Biga Evlere Ek İş Veren Firmalar

Çanakkale Biga evlere ek iş veren firmalar ile ilk bölümde sıraladığımız işleri yapabileceğiniz gibi kendinizde fırın, pastane, hediyelik eşya satan dükkanlar ile anlaşıp daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz.

Bunlar yanı sıra sabun, havlu, takı gibi hediyelik, süs eşyaları hazırlayıp Instagram, Facebook, Twitter üzerinden direkt kendinizde satış yapabilirsiniz.

Biga evlere ek iş veren firmalar olduğu kadar sizlerde kendi kendinizin patronu olabilirsiniz.

Yeter ki kaliteli ve temiz işçilik sağlayın. Gerek firmalardan gerekse de bireysel çabalar ile her türlü ek kazanç imkanınız olur.

Çanakkale evlere ek iş veren firmalar hakkında sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Hayırlı işler, bol kazançlar dileriz.

Dikkat: Çanakkale evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu