Bilgi

Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Çiğ Bayiliği Nasıl Alınır?

 

Çiğ Köftenin son zamanlarda artan artışı ve ürün siparişi iş kurmak isteyenler için işaretleri kendisine çeviriyor.Çiğ Köfte sektörünün Türkiye pazarında yer alması ve ve bu gıda üzerine bir çok faaliyet gösteren firmanın pastadan kendilerine pay alabilmek adına sektöre girmiştir.

Çiğ Köfte bayiliği ve franchise olanağı sunan firmalar marka bedeli , talep etmezler.
Yalnız firma sizden iç ve dış dekarasyon için kendi taraflarınca anlaştıkları firmayla hallediyorlar , yani aslında bu çok ama çok olan bir anlaşmadır.Çünkü firmaların hepsinin dekor konseptleri birbirinden farklıdır.

Sektörün öncelerinden gelen Tatlıses Çiğköfte ve diğer firmalar sizden bayilik için bedel talep etmiyecektirler.

Şuanda Hacialioğlu Etsiz Çiğ Köfte firması ; Ücretsiz dükkanı kuran , Eğitim veren ve Bedelsiz çiğ köfte veren tek firma .

https://www.hacialioglucigkofte.com/ Adresinden uğrıyabilirsiniz.

Sosyete Çiğ Köfte firması %50 indirim ile 4990TL  / 500KG Bedava Çiğ köfte veriyor.

https://www.sosyetecigkofte.com/ Adresinden uğrıyabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte Franchising için :

http://www.tatlisescigkofte.com/Franchising

İlgili Makaleler

46 Yorum

 1. Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır? konusunda çok yazı okudum ama Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 2. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 5. Karaman merkezden ben Cenk. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-10-2021 04:53:02

 6. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 8. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 9. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 10. İzmir şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu