İş Fikirleri
Trend

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2020

Bayilik almak isteyen girişimcilerin  2020 yılında en  çok ilgilendiği sektör  şüphesiz  çiğköfte bayiliği almak ‘tır. Hem kolay öğrenebilirlik  hem de hazırdan servis imkanı ile  çiğ köfte bayiliği  bir  çok girişimcinin dikkatini  çekmeyi başarmıştır. 5000 ₺ den  başlaan rakamlar ile  çiğköfte bayiliği alabileceğiniz  firmalar vardır. Eğer  bulunduğunuz yerde fazla  çiğköfte bayiliği yok ve  potansiyelinin yüksek olacağını düşünüyorsanız siz de çiğköfte  bayiliği alarak  hemen kendi işinizin  patronu  olabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

 

  • Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Hacıalioğlu Çiğ Köfte 2010 yılında kurulmuş bir CANBEY kuruluşudur. Firma 3 şirketi, 100’ün üzerinde iş ortağı ile Gıda sektörünün yanında. Hacialioğlu Çiğ Köfte’nin en büyük hedefi ise; ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmektir.  Hacıalioğlu Çiğ Köfte bünyesinde 500’e yakın Franchise bayimiz bulunmakta ve her geçen gün artmaktadır.

 

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2020 2

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Paketleri

Hacıalioğlu çiğ köfte  baylikik paketleri içerisinde  7500 ₺ paket, 12500₺ paket ve  17500₺ paket  olmak üzere  3  çeşit  bayilik  paketi vardır. Bayilik paketleri detaylarına  ulaşmak için  aşağıdaki  bölümden  gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hacıalioğlu Bayilik için Detaylarına Git

 

  • Ziyafet Çiğ Köfte 

Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Ziyafet ÇiğKöfte 2005 yılında Arnavutköy’de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe lider firmadır.

Ziyafet Çiğ Köfte Mağaza Konsepti Lokasyon Özellikleri

Cadde üzerinde (Yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu ana arterler)

Yürüyüş alanı üzerinde

Park kolaylığı

En az 15 m2 üzeri

Cephesi en az 3m

Ziyafet Çiğ Köfte projesinin maliyeti ne olmaktadır?

15 ile 30 m2 arsı alana sahip bir Ziyafet ÇiğKöfte mağazasının, ekipman ve dekorasyon dahil olmak üzere toplam maliyeti kiralanan dükkanın durumuna göre 10.000 TL ile 20.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik için Detaylarına Git

  • Tatlıses Çiğ Köfte

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2020 3
1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir.

2010 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde kurulan Tatlıses Çiğ Köfte, kurulduğu ilk andan itibaren geleneksel çiğ köfteyi yurtiçi ve yurtdışında temsil etmeyi misyon edinmiş ve bu konuda yaptığı çalışmalarla kısa sürede amacına ulaşmıştır.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik için Detaylarına Git

 

Marka ismini Kommagene Uygarlığı’ndan alan Komagene markası , 2005 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de Sektörünün Lideri konumuna gelmiştir.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2020 4

Komagene Franchise Tanıtım Video

Komagene Çiğ Köfte Bayilik için Detaylarına Git

  • Çiğköftem 

1993 yılında, 20’li yaşlarının başındaki öngörülü, yenilikçi ve cesur 3 girişimci kardeş tarafından kurulan, şimdiki adıyla EM GROUP olarak faaliyet gösteren şirket, ticaret hayatına hipermarketler için çiğköfte üretimiyle başladı.

 

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2020 5
Franchise bedeli, aylık-yıllık kar payı alınmayan Çiğköftem bayilik sisteminde yatırımcı yaptığı yatırımı, ortalama 8-10 ay içerisinde amorti edebiliyor. Ürün grubuna göre değişmekle birlikte kar marjı % 130-150 dolayında olan Çiğköftem şubelerinin aylık cirosu Türkiye’de 50-70 bin TL arasında, yurt dışında ise 60 – 90 bin Euro arasında değişmektedir.

Çiğköftem Çiğ Köfte Bayilik için Detaylarına Git

 

  • Maksat Çiğ Köfte 

Maksat Çiğköfte olarak 20 yıllık gıda sektöründeki deneyimimizi sizlere lezzet ve doğallık olarak sunmaktayız. Kurulduğu günden bugüne her zaman “kaliteli ve lezzetli ürün” prensibini ilke edinen firmamız bu ilkesinden hiç ödün vermeden devam etmektedir.

Maksat Çiğ Köfte Bayilik için Detaylarına Git

 

  • Taksim Çiğ Köfte

aksim Çiğköfte insanlar tarafından beğeni ile yenen, acılı, acısız çiğköfte çeşitlerini Türkiye’nin dört bir yanına göndererek, bu özel lezzeti o bölgenin insanları ile buluşturan, gelişim içinde ve planlı bir şekilde büyüyen, kurumsallığı ilke edinmiş bir firmadır. Kendimize misyon olarak, çiğ köfteyi en hijyen şartlarda üretip, en doğal ve en lezzetli şekilde bir damak lezzeti oluşturmaktır. Bu amaçla üretimdeki gıda mühendisleri vizyonunu geniş bir perspektifde belirler. Türkiye ve dünyaya çiğköfte lezzetini Taksim Çiğköfte markası adı altında ulaştırmayı hedefler.

Taksim Çiğ Köfte Bayilik için Detaylarına Git

 

Bu yazımızda size 2020 de franchise bayilik alabileceğiniz en iyi çiğ köfte firmalarını  tanıtmaya çalıştık. 5000 ile 25000 ₺ ile  bayilik alabileceğiniz çiğ köfte firmaları size uygun bir mekan ve uygun yer seçiminde hem güzel paralar kazanmanızı hem de  kendi işinizin  patronu olmanızı sağlayacaktır.

Çiğ köfte bayiliği  en  kolay alınan  ve  en az  bütçe gerektiren bayiliklerdendir. 2020 ‘de kendi işinizin  patronu  olmak istiyorsanız ve bütçeniz az  ise çiğ köfte bayiliği tam size  göre.  Hem firmaların sunduğu kolaylıklardan yararlanabilir hem de  riske edeceğiniz parayı en aza  indirgemiş olursunuz.

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu