istanbul masöz
Haber

Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma

Cihanbeyli7;de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma

Cihanbeyli AK Parti Belediye Başkanı  Mehmet Kale’nin Resmi facebook hesabında paylaştığı bir gönderide ;

İlçemize kazandıracağımız hayvan alım-satım merkezi ve kesimhane için çalışmalarımız devam ediyor, Bugün konya Teknokent Yönetim Kuruluşu başkanı Sayın Prof. DR. Birol Dağ ve Selçuk Üniversitesi Cihanbeyli MYO Müdürü Prof. Dr. Murat Civiniz’in katılımıyla verilmli olan bir toplantı gerçekleştirdik.”

Cihanbeylide Çalışma
Cihanbeyli’de Çalışma

 

Ayrıca : Bir önceki seçimlerin kazananı olan Mehmet Kale son seçimlerde kazanan taraf olmuştu.

 

İlgili Makaleler

19 Yorum

 1. Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 2. Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 3. Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 5. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 6. Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 7. Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma konusunda çok yazı okudum ama Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 10. Cihanbeyli’de Hayvan Alım Satımı Merkezi ve Kesimhane için Çalışma konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 11. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu