YaşamBilgi

Cildinizi Canlandırmak için Ev Yapımı Maske Tarifleri

Ev Yapımı Maske Tarifleri

Yazın Rehavetini Cildinizden Atın

Kışa  yaklaştığımız bu dönemlerde cildimizde kuruluk, yoğun tatil ve güneş koşullarının yarattığı bir solgunluk ile yıpranma meydana gelmiş olabilir. Cansız ve soluk görünen yüzünüze canlılık katmak için doğal, ev yapımı güzellik yöntemlerine başvurmak hem ekonomik hem de sağlıklı bir seçim olacaktır.

Evde kolayca hazırlayabileceğiniz maske önerilerini uygulayarak cildinizin sağlıklı ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Canlandırıcı ve Nemlendirici Salatalık Maskesi

 

Malzemeler:

1 adet salatalık

1 yemek kaşığı şeker

 

Hazırlanışı:

Salatalığı bir kapta püre haline getirin. 1 Yemek kaşığı şekeri içine ilave ederek iyice karıştırın.

Soğuyana kadar buzdolabında bekletin. Karışımı yüzünüze sürerek 10 dakika bekledikten sonra soğuk su ile cildinizi yıkayın.

 

Cildinizi Canlandırmak için Ev Yapımı Maske Tarifleri 2

Tazeleyici Süt ve Bal Maskesi

 

Malzemeler:

4 yemek kaşığı süt

1 yemek kaşığı bal

2 yemek kaşığı limon suyu

 

Hazırlanışı:

Malzemeleri bir kapta karıştırın. Yüzünüze uygulayarak 15 dakika bekletin.

Soğuk su ile cildinizi yıkayın.

 

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Cildinizi Canlandırmak için Ev Yapımı Maske Tarifleri konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  3. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Cildinizi Canlandırmak için Ev Yapımı Maske Tarifleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  5. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  6. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Cildinizi Canlandırmak için Ev Yapımı Maske Tarifleri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  7. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  8. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu