Kapat

Cilt Gözeneklerini Küçülten Çay Ağacı Yağı

Cilt Gözeneklerini Küçülten Çay Ağacı Yağı 1
Abone Ol

Cilt Gözeneklerini Küçülten Mucizesi 

Herkese merhaba,

Büyüyen ve çoğalan gözenekler hepimizin sakındığı bir konu. Ciltteki gözeneklerinin makul bir boyutta kalması ve gözenek açılmasını kontrol altına almak adına doğru cilt bakım uygulamaları şart. Elbette neden gözenek problemi yaşadığınızı da farkına varmalısınız. Bunun bir çok sebebi olabilir. Cildinizi iyi temizleyemiyor, makyaj, kir ve kalıntılar ile toksinlerden derinlemesine arındıramıyor olabilirsiniz, hormonlardan kaynaklanıyor olabilir, genetik olabilir, kötü bir beslenme alışkanlığınız olabilir, yanlış ürünleri cildinize uyguluyor olabilirsiniz. Dolayısıyla sağlıklı bir cilde kavuşmak içten ve dıştan birçok faktörün iyileştirilmesine bağlı.

Düzenli kullanıldığında farkı görmeniz mümkün. Çoğu zaman makyaj öncesinde cildi hazırlamak için baz olarak kullanılabiliyor. Hem makyajın daha pürüzsüz durmasını sağlıyor hem de gözenek bakımı yapıyor.

Böylece sıkılaşan gözenekler daha düz, daha eşitlikli bir cilt görünümü veriyor. Kremin blurlu yapısı çok hoşuma gidiyor. Cilt tarafından hızlıca emiliyor. Kesinlikle vazgeçmeyeceğim bir güzellik ve bakım ürünlerimin arasında favoriler köşesinde yerini aldı. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Ayrıca sağlıklı gözenekler için mutlaka cilt yapınıza uygun ürünleri tercih edin. Cildinizi her gün derinlemesine temizleyin, arkasından tonikle cildinizi sıkılaştırın ve uygun nemlendirici ile neme doyurun. İhtiyaca göre hafta 1-2 kez doğru bir peeling uygulaması yaparak ölü hücrelerden arının. Vitamin ve minerallerden zengin beslenin, düzenli ve yeterli uykuyu bedeninize sağlayın.

Sağlıklı günler…

Güzellik Uzmanı

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Cilt Gözeneklerini Küçülten Çay Ağacı Yağı” üzerine 4 yorum

  1. Marin says:
  2. Zül says:
  3. Duygu says:
  4. Ertuğrul says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader