Kapat

Çin Ticaret Telegram Grup Linkleri Aliexpress Banggood vs

Çin Ticaret Telegram Grup Linkleri Aliexpress Banggood vs 1
Abone Ol

Çin kanallı ticaret  yapan tacirler şimdilerde covid- 19 nedeni ile bazı işlerini  telegram  grupları  sayesinde  çözmeye başladılar. Özellikle Çin’ den daha önce ihraç edilen malzmeler ve bu malzemelerin satış fiyatları ile alakalı  etkin bir şekilde iş  yapıyor.

Çin telegram grupları  genellikle çin alışveriş  markalarından malzeme getirmiş ve ya hala çinden malzeme getirmeye devam eden  tacirler tarafından  açılıyor. Çin sayesinde  siz de  çinden malzeme getiren ticaret ehillerinden fiyat alabilirsiniz.

Çin telegram grupları ile alakalı dikkat etmeniz  gereken kimseye önceden güvenmeden teminat almadan para  göndermeyiniz.

Çin Ticaret Telegram Grup Linkleri Aliexpress Banggood vs 2

Grupları

Aliexpress-GB Fırsatları
Banggood Türkiye Ürün Paylaşım Grubu
AliExpress Vip Özel Grup
Aliexpress, Banggood, Gearbest indirimli ürünler ve kuponlar
Aliexpress Gearbest Banggod Deals & Discounts
Aliexpress Türkiye kuponlar ve fırsatlar.

Aliexpress İndirimleri & Kuponları
Banggood Slash Türkiye
Turkishbazaar22 ( Fırsatlar 🆚 İndirimler)

 

Çin alışveriş  ticaret telegram sayesinde  deniz aşırı ülkelerden ihracat yapan firmalara ve şahıslara  ulaşabilir , kendinize  özel bir ticaret ağı açabilirsiniz. Çinden getirilen fırsat ürünlere  önce siz  ulaşabilir bu şekilde  bir pazar avantajı yakalayabilirsiniz.

Burada  dikkat etmeniz gereken alışveriş telegram gruplarına  katılmadan  önce grup  kurallırnı  okuyup  ona göre girmenizdir. Dolandırıcılık hissettiğinizde  gruptan  çıkıp  telgram yönetimine şikayette  bulunmanız gerekmektedir.

Ticaret Telegram Grubuna Katılma

Gruplara  katılmak için yukarıdaki  grup isimlerinden birine tıklayın. Sizi link  yönlendirme  penceresi  karşılayacak. Oradaki süreyi tmamladığınızda  grup linkiniz  aktif  olacaktır.

 

 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader