istanbul masöz
Oyun

CS 1.6 kennnyz.cfg ( 2021 Gold Editon ) best def.cfg (default)

CFG Adı:kennnyz 2020 NEW EDITION cfg ( cs1.6 2020 )
Ülke:Bosna Hersekcs1
Oyun:Counter-Strike 1.6
Dosya Tipi:Oyun CFG̵;si
Açıklama:No kennnyz 2020 Yeni Sürüm GOLD EDITION Counter-Strike 1.6 cfg

 

CFG’yi İndir

İlgili Makaleler

47 Yorum

 1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 2. Manisa şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 3. CS 1.6 kennnyz.cfg ( 2021 Gold Editon ) best def.cfg (default) konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 4. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 5. CS 1.6 kennnyz.cfg ( 2021 Gold Editon ) best def.cfg (default) bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 8. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 9. CS 1.6 kennnyz.cfg ( 2021 Gold Editon ) best def.cfg (default) konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 10. Bursa şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 11. CS 1.6 kennnyz.cfg ( 2020 Gold Editon ) best def.cfg (default) konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 12. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 13. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 14. Sinop şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 15. Zamanında çok fazla cs 1.6 oynuyorduk. İnternet kafelerde tadından yenmiyordu. Cfg hile gibi birşeydi ve ücretli olarak satan kişiler vardı. Hala online sunucularda baya kitle mevcut test ettim çalışıyor

 16. Çok teşekkür ederim, şu adamın CFG’lerini bir türlü bulamıyordum. Gerçekten de Kennyz’in cfg’si ya 🙂 çok mutlu oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu