Oyun

CS 1.6 kennnyz.cfg ( 2021 Gold Editon ) best def.cfg (default)

CFG Adı:kennnyz 2020 NEW EDITION cfg ( kennyz.cfg 2020 )
Ülke:Bosna Hersekcs1
Oyun:- 1.6
Dosya Tipi:Oyun CFG7;si
Açıklama:No kennnyz 2020 Yeni Sürüm GOLD EDITION Counter-Strike 1.6 cfg

 

CFG’yi İndir

İlgili Makaleler

30 Yorum

  1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  2. CS 1.6 kennnyz.cfg ( 2021 Gold Editon ) best def.cfg (default) konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

  3. Bursa şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  4. CS 1.6 kennnyz.cfg ( 2020 Gold Editon ) best def.cfg (default) konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

  5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  7. Sinop şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  8. Zamanında çok fazla cs 1.6 oynuyorduk. İnternet kafelerde tadından yenmiyordu. Cfg hile gibi birşeydi ve ücretli olarak satan kişiler vardı. Hala online sunucularda baya kitle mevcut test ettim çalışıyor

  9. Çok teşekkür ederim, şu adamın CFG’lerini bir türlü bulamıyordum. Gerçekten de Kennyz’in cfg’si ya 🙂 çok mutlu oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu