Oyun

CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg

 • Dosya Adı: markeloff config
 • Ülke:ukraine
 • Oyun:Counter-Strike 1.6
 • Dosya Tipi:Gaming config
 • Kategori:Counter-Strike 1.6
 • Config: cs configs
 • Oluşturma: 12-9-2010
 • Son Güncelleme: 29-04-2020
 • Versiyon: 1.0

MARKELOFF Maç Cfgsini İndir!

Markeloff Cfg 

Markeloff Cfg dünyada  470 binden fazla indirme  almış en iyi CS 1.6 Config dosyalarının içine  girmiş  bir cfg dir.  Marketoff Config Türkiye de de Heaton Cfg ‘den en  çok Counter Strike Config Dosyasıdır.

 

Markeloff Cfg  Kurulumu 

İlk Önce Markeloff Cfg dosyasını indiriyoruz. İndirdiğimiz dosyayı aşağıdaki dosya yolunu izleyerek “cstrike” klasörüne atıyoruz.

C:\Program Files\Steam\steamapps\[windowsismi]\counter-strike\cstrike

Bu adımları yaptıktan sonra oyunu açarak, oyun içinden “ESC” tuşunun altında “é” tuşuna tıklayın, açılan konsola exec markeloff.cfg yazıp, entere basın.

 

Eğer henüz denemediyseniz : HeatoN.cfg ‘ yi de öneririz.

Markeloff Cfg  Video

Anahtar Kelimeler: Markeloff cfg download,markeloff indir,markeloff config indir,markeloff cfg indir,def cfg indir,cs 1.6 maç cfg indir.

İlgili Makaleler

80 Yorum

 1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 2. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 3. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 4. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 5. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 6. Şırnak şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 8. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 9. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 10. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 11. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 12. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 13. Ordu şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 14. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 15. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 16. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 17. CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 18. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 19. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 20. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz CS 1.6 markeloff.cfg [ 2020 ~ 2021 Maç Config ] DEF.cfg konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.