istanbul masöz
Oyun

Cs 1.6 Mermi Sektirmeme 2020 – 2021

CS da mermi sekmesi  en sinir bozucu şeylerdendir. Özellikle AK47 mermi sekmesi son derece fazladır. Bu yüzden  Cs 1.6 Mermi Sekmeme Kodları sizin buradaki sorununuzu fazlası  ile çözecektir. Cs 1.6 Mermi Sekmeme  için aşağıda vereceğimiz kodlardan bazılarını uygulamanız yeterli olacaktır.

Cs 1.6 Mermi Sekmeme Kodları

Daha  akıcı bir oyun ve profesyonel atışlar  için  kullanabileceğiniz mermi sektirmeme kodları aşağıdaki gibidir. Bu sekmeme kodlarını yükleyerek daha akıcı  oyun  oynayabilecek ve daha çok  kill alabileceksiniz.

 

Mermi sektirmeme kodları 

 cl_lw “1”
     cl_lc “1”
     cl_gg “0”
     cl_bob “0”
     cl_bobup “0”
     cl_bobcycle “0.
     cl_cmdrate “101”
     cl_updaterate “101”
     ex_interp “0.01”
cl_dynamiccrosshair “0” bu kod hareket ettiğinizde crosun büyüyüp küçülmemesini sağlar.

 

Bu konuyu daha  önce durumlarda  buradaki  linkte paylaşmıştık.

İlgili Makaleler

29 Yorum

 1. Cs 1.6 Mermi Sektirmeme 2020 – 2021 konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 2. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 4. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 5. Afyon şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 6. Kütahya merkezden ben Alexsiz. Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-10-2021 18:55:02

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 9. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 10. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu