Oyun

CS 1.6 redbull eklentisi – Redbull Kanatlandırır

Redbull Plugini Nedir ?

Redbul eklentisi oyunda  SAY  komutları  ile  Redbull Almanızı bu sayede  Hp nizin  yavaş  artması ve hızınızın da artmasını sağlayan bir eklentidir. Bu sayede oyunda enerji almış bir boğa gibi  hızlı ve atak olursunuz 🙂 Bir süre sonra redbull etkisi geçer. HP aynı kalır  hız düşer.

Redbull Plugini Kurulumu

Say Komutu

say /redbull

 

Admin Komutu

RB_Cost # : # yazan yere redbull17;un ücretini yazıyorsunuz. ( Varsayılan ücret = 2000 ) RB_Speed : Redbull aldığınızda yapılan hızınız ( Varsayılan hız = 650.0)

 

Kurulum Aşamaları

GHW_Red_Bull.amxx” dosyasını /cstrike/addons/amxmodx/Plugins klasörüne. ”GHW_Red_Bull.sma” dosyasını /cstrike/addons/amxmodx/scripting kkasörüne. ”GHW_Red_Bull.txt” dosyasını /cstrike/addons/amxmodx/data/lang klasörüne. ”GHW_Red_Bull.amxx” yazısınıda /cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini dosyasının en alt satırına ekleyin. Son olarak servere res atın, veya harita değiştirin.!

 

Eklenti İndir

 

 

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. CS 1.6 redbull eklentisi – Redbull Kanatlandırır konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  2. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz CS 1.6 redbull eklentisi – Redbull Kanatlandırır konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  3. CS 1.6 redbull eklentisi – Redbull Kanatlandırır konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

  4. Kastamonu merkezden ben Amber. Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 14:45:01

  5. CS 1.6 redbull eklentisi – Redbull Kanatlandırır konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu