Oyun

CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021

Counter Strike  1.6  cfg ayarları kullananların en  çok  indirdiği ve aradığı bir diğer config de  CS 1.6 Russian Aim Config dir.  CS 1.6 Russian Aim Config hakkında  bilgileri yazımızın devamında  bulabilirsiniz.

CS 1.6 Russian Aim Config İndir 

CS 1.6 Russian Aim Config

Dosya İsmi : RUSSIAN AIM CFG v1 by aXE config
Oyuncunun ülkesi: Makedonya
Oyun İsmi : Counter-Strike 1.6
Dosya Çeşidi: Oyun CFG’leri
Dosya Kategorisi : Counter-Strike 1.6 CFG’si
CFG’ Oluşturulma Tarihi : 23-10-2015

CS 1.6 Russian Aim Config Kurulumu 

Kurulum aşamaları Heaton Cfg ve Markeloff Cfg ile aynıdır. İlgili konulardan cfg nasıl kurulur hakkında bilgi  alabilirsiniz.

CS 1.6 Russian Aim Config Video

İlgili Makaleler

34 Yorum

 1. CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunda çok yazı okudum ama CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 2. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 3. CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunda çok yazı okudum ama CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 4. CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunda çok yazı okudum ama CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 5. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunda çok yazı okudum ama CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 10. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 11. Kayseri şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 12. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 13. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu