Oyun

CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021

Counter Strike  1.6  cfg ayarları kullananların en  çok  indirdiği ve aradığı bir diğer config de  CS 1.6 Russian Config dir.  CS 1.6 Russian Aim Config hakkında  bilgileri yazımızın devamında  bulabilirsiniz.

CS 1.6 Russian Aim Config İndir 

CS 1.6 Russian Aim Config

Dosya İsmi : RUSSIAN AIM CFG v1 aXE config
Oyuncunun ülkesi: Makedonya
Oyun İsmi : Counter-Strike 1.6
Dosya Çeşidi: Oyun CFG’leri
Dosya Kategorisi : Counter-Strike 1.6 CFG’si
CFG’nin Oluşturulma Tarihi : 23-10-2015

CS 1.6 Russian Aim Config Kurulumu 

Kurulum aşamaları Heaton Cfg ve Markeloff Cfg ile aynıdır. İlgili konulardan cfg nasıl kurulur hakkında bilgi  alabilirsiniz.

CS 1.6 Russian Aim Config Video

İlgili Makaleler

21 Yorum

  1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  3. CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunda çok yazı okudum ama CS 1.6 Russian Aim Config Cfg 2021 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  5. Kayseri şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  6. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  7. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu