Oyun

Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New

 

Cs Go Hile Kodları

sv_cheats 1: bu kodu mutlaka açmanız gerekiyor ve cheats açılmadan diğer kodların herhangi bir şekilde hizmet vermeyeceğini de bilmenizde fayda vardır.

Cs go fps gösterme kodu: +graph veya  net_graph 1 kapatmak için -graph veya net_graph 0 kodunu yazmalısınız.

mp_limitteams 0: Takım limiti ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız eğer bu kodu kullanabilir ve limit sınırlamasını saniyeler içerisinde kaldırabilirsiniz. Tek bir terörist ve daha fazla anti terörist ile oynamak mümkün.

mp_autoteambalance 0: Takım dengelemesini kapatmak isteyenlerin kullanacağı kod ise bu şekildedir.

mp_roundtime 60: Round süresini de yine manuel olarak kullanabiliyorsunuz ve bu komut ile birlikte 60 dakikalık bir oyun süresi karşınıza çıkacaktır.

mp_maxmoney 60000: Maksimum para limitini düzenlemek ve bu değeri 60.000’e yükseltmek isterseniz eğer bu komutu kullanmanız yeterli olacaktır.

mp_startmoney 60000: Oyuna bir miktar para ile başlıyorsunuz ancak yeterli olmadığını düşünüyorsanız bu komut ile birlikte başlangıç paranızı 60.000’e çekebilirsiniz.

Cs go kodları 2019 aramalarınıza yanıt verecek pratik kodlar ile devam ediyoruz ve bir süre sonra bu kodları ezberlemiş olacaksınız.

mp_buytime 9999: Silah ya da bomba alma konusunda özgür olmak istiyorsanız eğer bu kodu kullanacaksınız. Bu sayede herhangi bir zaman sınırlaması ya da farklı bir limitlendirme detayı karşınıza çıkmayacaktır.

mp_buy_anywhere 1: Satın alma işlemlerinizi haritanın tüm bölgelerinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız eğer bu kodu kullanarak ilgili seçeneği aktif hale getirebiliyorsunuz.

sv_infinite_ammo 1: Oyun severlerin büyük bir kısmının tasvip etmediği bir komut ancak bilmenizde fayda var. Bu komut ile birlikte sınırsız mermi, silah ve bomba sizleri bekliyor olacaktır.

ammo_grenade_limit_total 5: Farklı bombaları da cephanenize dahil etmek isterseniz eğer bu komutu kullanabilirsiniz. 5 farklı bomba seçeneği sunuyor.

Cs Go Bot Komutları

bot_add_t: Teröristlere bir bot yollar.

bot_add_ct: Anti-Teröristlere bir bot yollar.

bot_kick: Tüm botları odadan atar.

bot_stop 1: Botlar sabit kalır.

bot_place 1: Ateş ettiğiniz yere bot ekler.

 

İlgili Makaleler

54 Yorum

 1. Bingöl merkezden ben Fisun Öne. Selam herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-05-2024 21:17:45

 2. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 3. Hakkari şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 4. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 5. Balıkesir şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 6. Aksaray merkezden ben Dila. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 21-03-2022 15:17:47

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. Zonguldak merkezden ben Damla. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, şukuladım 01-10-2021 15:17:33

 9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 10. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 11. Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New konusunda çok yazı okudum ama Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 12. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 13. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 14. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 15. Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 16. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 17. Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 18. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 19. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz Cs Go Kodları – Cs Go Hile Kodları New konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 20. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.