Oyun

Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode

Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode

Son Güncellenme : 19.09.2020

 

Cs Go Wall Hack 2020 - 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode 2
[TriggerBot-RadarHack-AntiFlash-FOV-PanicMod]
Açıklama: Son versiyon  Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode eski  modları  kullanırsanız  ban yeme  olasılığınız yüksektir. Konu sürekli güncellenecektir. Güncel olarak kullanmanızı  tavsiye ederim.

 • Bu tür  uygulamaları kullanırken windows  defender   ya  güvenlik yazılımlarınızı devre dışı bırakmanız gerekir. Bu  tür dosyalar  her ne kadar zararsız olsa da  bazı programlar virus  olarak  sınıflandırabilmektedir.
 • Sürekli güncel sürümü  kullandığınızda  ban yeme  olasılığınız düşüktür. Ama  yok da değildir. Bu tür yamalar  kullanmak her zaman ban yeme sebebi  olabilir.

Özellikleri : 

 1.  Wall Hack (Duvar arkasındaki oyuncuları görme özelliği)
 2. C4 Wallhack (Duvar arkasından C4 bombalarını görme özelliği)
 3. Radar Hack (Radarda düşman oyuncuları görme özelliği)
 4. Trigger Bot (Otomatik nişan özelliği)
 5. Anti-flash (Flash bombasından etkilenmeme özelliği)
 6. FOV (Görüş alanı değiştirebilme özelliği)
 7. Panic mod (Hileyi aniden kapatabilme özelliği)

Kullanımı: 

İlk önce  aşağıdaki butonu kullanarak dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.
Daha sonra indirdiğimiz arşivden  wall hack’i  çıkartıyoruz.
Oyuna giriş yapıyoruz, hileyi sağ tık yönetici olarak çalıştır diyoruz.
Karşınıza gelen ekranda trigger bind: yazısı çıkacaktır oraya bir satır aşağıdaki not kısmında belirtilenlerden birini yazacaksınız.
Artık hile kullanıma hazır bir şekildedir. Aşağıda bulunan kullanım tuşları ile hileyi yönetebilirsiniz

Bu işlemleri yaparken virüs  programınızın  kapalı olmasını tavsiye ederim..

 

Hileyi açtığınızda karşınıza gelen ekranda sizlerin trigger bot için hangi tuşu kullanacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. LAlt, E, Mouse4, Mouse5 and Auto seçeneklerinden bir tanesini yazıp enterleyin.

 

Hile Kontrol Tuşları: 

 •  F6: Radarı Değiştir
 • F7: TriggerBot’u aç / kapat
 • F8: Düşman için Parıltıyı Aç / Kapat
 • F9: Takım arkadaşları için Parıltıyı Aç / Kapat
 • F10: Anti-Flash’ı aç / kapat
 • 8: FOV’u azalt
 • 9: FOV’u artırın
 • 0: FOV’u 90’a geri döndür

END: Panik Modu (hile kapat)

 

Hileyi indirmek  İçin TIKLAYINIZ 

Son güncelleme: 19.09.2020

İlgili Makaleler

26 Yorum

 1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 2. Van merkezden ben Pınar Gürbüz. Merhaba web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım 10-01-2024 17:56:43

 3. Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 5. Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode konusunda çok yazı okudum ama Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 6. Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 7. Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode konusunda çok yazı okudum ama Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 8. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 9. Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 13. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz Cs Go Wall Hack 2020 – 2021 TriggerBot-Radar Hack AntiFlash-FOV-Panic Mode konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu