Kapat

Doğal Taşların Vücudumuza Yararları

Kristal
Abone Ol

Doğal

Bu sihirli taşlar insan sağlığını çok yakından etkiliyor , Kuvars kristalleri duygulaı dengelerken ,ametist ise bağışıkları güçlendirmekle biliniyor.

İşte İnsanlar İçin Faydalı Olan Doğal Taşlar

 

Ametist:

Ametist

Endoktrin ve bağışıklık sistemini güçlendirdiğini , kanı temizlediğini ve enerji verdiği söyleniyor. Bilinç seviyelerini aktive etmesi ve yatıştırıcı etkisi de faydaları arasında.

Kuvars Kristali:

Kuvars Kristali

Duygusal olarak dengeleyici diye biliniyor , etkisinin olduğu ve beyin fonksiyonlarını uyarıyor.Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi , pozitif enerji topluyarak aktive ediyor.

Rutilli :

Rutilli Kuartz

Tüm çakalarda etkisi olmasıyla , kandaki akyuvarları ve alyuvarları dengelemesi ile tanınıyor.Ayrıca baş ağrısında etkili olduğu ve enerjiyi dengelediği , ruhsal gelişimi sağladığı söyleniyor.

 

Sitrin:

Sitrin

Tedavici edici enerjinin meydana çıkmasını sağlıyor.İnsanın kendisine güvenini güçlendiriyor.Böbrek , kolon , ciğerler , mide , bağırsak, dalak , hazım organları , sindirim ve kalp için yararları.

Lapis Lazuli:

Lapis Lazuli

Zihinsel açıklık ve berraklık veren bir taş olarak biliniyor.Hafızayı güçlendiren ve kişiye güven veren etkisi olduğu söyleniyor.İletişim yeteneğini güçlendirmede ve sosyal fobik durumlarda etkili.İskeleti kuvvetlendiriyor.

Aventurin:

Aventurin

Hücre yenileyici ve gençlik verici etkilere sahip bir taş , hayal kuranların taşı olarak da tanımlanıyor ve kişinin hayallerini gerçeğe taşımada etkili.

Hematit:

Hematit

Kan dolaşımı düzeninin sağlıklı olmasına yardımcı oluyor.Enerji verici ve canlandırıcı etkisi olduğu söyleniyor.Cesaret veren Hematitin , kararsızlık çekenler için çok faydalı.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Doğal Taşların Vücudumuza Yararları” üzerine 10 yorum

  1. Amber says:
  2. Veli says:
  3. Mustafa says:
  4. Melissa says:
  5. Meylin says:
  6. Duygu says:
  7. Vurgun says:
  8. Feyzullah says:
  9. artuk says:
  10. Seyda says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader