İş Fikirleri

Edirne Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2021

Edirne evlere ek iş veren firmalar kimlerdir? Ne kadar para kazanılır? Sorularının yanıtları yazımızda.

Edirne, Marmara bölgesinin Trakya kesiminde yer alan bir ilimizdir. Tarım ve tarıma dayanı sanayi ile ilimiz geçimini, ekonomisini oluşturmaktadır. Ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayan bireyler Edirne evlere ek iş veren firmalar yardımı ile ek gelir elde etmektedirler. Özellikle pandemi dönemi ile birlikte bu ihtiyaç artmıştır.

Edirne Evlere Ek İş Veren Firmalar

Edirne evlere ek iş veren firmalar ile davetiye hazırlama, nikah şekeri yapımı, yöresel yemek hazırlama, hediyelik eşya yapımı, paketlemesi, evde ütü gibi iş alanları oluşmaktadır.

Edirne’de evlere ek iş veren firmalar sayesinde temiz ve kaliteli performans sergilerseniz aylık 1000 – TL arası ek gelir elde etmenüz mümkündür.

Edirne merkez dahil üzere toplam 9 ilçe bulunmaktadır. İlçeler: Merkez, Keşan, Uzunköprü, İpsala, Meriç, Enez, Havsa, Lalapaşa ve Süloğlu. Tüm ilçelerde iş imkanları bulunmaktadır.

Edirne Keşan Evlere Ek İş Veren Firmalar

Edirne Keşan evlere ek iş veren firmalar ile çarşılarda satılacak özel hediyelik eşya yapımı, paketlemesi gibi iş imkanları elde edebilirsiniz. Bedesten çarşısı, Alipaşa çarşısı, Selimiye Arastası, Erasta AVM bu hediyelik eşyaların satılacağı çarşı, alışveriş merkezlerinden bazılarıdır. Sizde direkt olarak buradaki esnafları ziyaret ederek evden yapılacak işler alabilirsiniz.

Gerek Edirne merkez gerek Keşan gerekse de İpsala her yerde sizleri bekleyen ek işler mevcuttur. Yeter ki doğru çalışın ve aldığınız işinin hakkını verin.

Edirne Keşan Evlere Ek İş Veren Firmalar

Sürekli çalışmak istemeyen bireyler belli günlerde çalışarakta gelir elde edebilirler. Günlük 20 – 60 TL arası kazançlar sağlamak mümkündür.

Edirne evlere ek iş veren firmalar ve Edirne Keşan evlere ek iş veren firmalar konusu ile ilgili soru ve her türlü görüşünüzü, fikrinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Hayırlı işler, bol kazançlar dileriz.

Dikkat: Edirne evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu