Webmaster

Ekşi Sözlük Benzeri Ücretsiz Sözlük Scripti ( Level Sözlük)

Marhaba arkadaşlar. Size  Bugün  ki yazımızda  21 tanıtacağız. Proje  Github üzerinde Şuayip Üzülmez  tarafından  Bknz.  geliştirilmekte olup  R10 kullanıcısı Ali Furkan Yılmaz tarafından Bknz.  paylaşılmıştır.  Sözlük scripti  son derece mükemmel olup  pyton altyapısı ile kodlanmıştır.

PHP scriptlerden farklı  olan kurulum ve geliştirme aşamasında  eğer python konusunda bilginiz yok   bu konuda destek almanız gerekecektir. Ali Furkan yılmaz  kendi sitesi  üzerinden paylaştığı konuda  ücretli destek verebileceğini söylüyor.  Size arkadaşın ilgili  konusunu da buradan belirteceğiz.

Ekşi Sözlük Benzeri Ücretsiz Sözlük Scripti ( Level Sözlük) 2

 

Kurulum dökümanı Github Üzerinde paylaşılmış ama  dökümanda paylaşılmayan bir  iki eklemeyid e  Ali Furkan Yılmaz şu şekilde ilave ediyor:

SQLite3 kullanmayacaksanız Postgresql 12 versiyonunu kurun, alt versiyonlarda hata veriyor.
• Postgresql bağlantısı yapmak için djdict>settings.py dosyasında 46. satır ve 106-115. satırlar arasını aktif edin. 104. SQLite3 satırını iptal edin.
• Benim sitem Google Clouds üzerinde Centos 7 makinada kurulu ve kurulum dökümasyonunda yer alan startlama kodu maalesef yemiyor. Onun yerine aşağıdaki alternatif startlama kodunu kullanıyorum.
python3.8 manage.py runserver 0.0.0.0:80

 

Sözlük scripti  son derece güzel ve  kullanışlı görünüyor. Eğer ekşi sözlük seviyor iseniz o tarz bir script istiyrosanız tam size göre diyebilirim.

Sözlük scripti ile ilgili tüm linkleri  aşağıda size iletiyorum.

 

Sözlük Scripti  Kurulum ve Linkler 

Projenin Github linki  ( İndirme Dosyaları) 

Kurulum Detay Notları 

Kullanım Demo Videosu 

Canlı Demo 

Eğer Scripti  kurmak ve kullanmak istiyorsanız ve Python hakkında bilgisiniz yok ise Ali Furkan Yılmaz ile ücretli destek  alarak  kurulumu yapabilirsiniz. Arkadaşın konusunda  ulaşmak için tıklayınız. 

İlgili Makaleler

29 Yorum

  1. Hatay şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  2. Ekşi Sözlük Benzeri Ücretsiz Sözlük Scripti ( Level Sözlük) konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

  3. Ekşi Sözlük Benzeri Ücretsiz Sözlük Scripti ( Level Sözlük) konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  5. Ekşi Sözlük Benzeri Ücretsiz Sözlük Scripti ( Level Sözlük) konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  6. Gaziantep merkezden ben Vurgun. Merhabalar web siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 11-12-2021 22:38:43

  7. Ankara şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  9. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz Ekşi Sözlük Benzeri Ücretsiz Sözlük Scripti ( Level Sözlük) konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  10. Batman şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu