Finans

Electroneum Coin Nedir, Nasıl Alınır ve Kullanılır ?

Electroneum Coin Nedir?

Gün geçtikçe dijital para hayatımızda daha çok yaygınlaşmaktadır. Her gün ismini dahi duymadınız yeni coinler üretilmektedir. Bu kripto paralardan biride Electroneum’dur. Electroneum’da diğer kripto paralara göre işlemler daha basit . Bu para birimi mobil uyumlu olmakla birlikte hedefi çevrimiçi kumar oyunları ve mobil oyun pazarlarını yakalamaktır. Mobil uygulaması sayesinde telefonunuzdan Electroneum biriktirebilirsiniz.

Electroneum Nasıl ?

Electroneum Coin ilk İngiliz coini olduğundan dolayı satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmek için ilk olarak Yeni Zelenda kökenli cryptopia sitesinden hesap açtırmanız gerekmektedir. Coin alım satım işlemlerini bitcoin, litecoin başka coinler üzerinden yapmanız gerekiyor. Kimlik bilgilerini göndermenize gerek kalmadan günlük 4000 USD limite sahip coin alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Cryptopia sitesinin sağ üst köşesinde yer alan bitcoin simgesine tıklayarak ‘balance’ linkine tıklayın. Daha sonra arama kısmına bitcoin yazarak çıkan metnin altında yer alan yeşil oka tıklayarak deposit adres kısmında yer alan kodu kopyalayın. Bitcoin satın alacağınız sitede istenen adrese bu kodu yazdığınız takdirde Bitcoinleriniz cyrptopia adresinizdeki cüzdanınıza iletilecektir. Bitcoin satın alacağınız sitenin komisyon ve bitcoin fiyatlarını göz önünde bulundurarak doğru seçim yapmaya dikkat edin.

Electroneum Nasıl Kullanılır?

Mobil telefonunuza Electroneum uygulamasını indirdikten sonra madeni paralarınız cüzdan hesabınıza yatacaktır. Uygulama üzerinde yer alan QR kodu ile tarama yaparak ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir ve fonlarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca kalabalık token satışına katkıda bulunarak önemli ölçüde indirim almış olursunuz.
Electroneum’un Amacı
En büyük hedefi mobil dünya olan bu coin sürekli gelişmeye ve adını duyurmaya çalışmaktadır. Dünya üzerinde yaklaşık 2 milyar akıllı telefon bulunmaktadır. Hedeflerine ulaşıp yaygınlaştıkları takdirde sizde telefondaki uygulama üzerinden coin üretip alım satım işlemlerini gerçekleştire bileceksiniz.

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Şırnak şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  4. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  5. Denizli merkezden ben Güler Hakan. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-06-2021 23:55:29

  6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu