Webmaster

En İyi Blogger Temaları – Portal Blogger Temaları – Tema Arşivi #1

Şüphesiz blogger en eski blogcu platformlarından biridir. Kodlama bilgisi olmayan blog yazarları için açık kaynak ve  görsellik  ile özgün tasarımlar kullanmaya  olanak veren blogger ile internet mecrasına atılan blog  yazarlarının  ilk durağı olmuştur. Kimim  kişisel blog alanında ün  yaparken kimi de  teknoloji, sağlık vb alanlarda blogger alt yapısını  kullanarak  çeşitli blog ve siteler oluşturmuştur.

Blogger Artıları Nelerdir  ? 

 • Google alt  yapısını  kullandığı için google dostu bir  blog olacaktır. Google kendi arama motoruna  göre  kodlama sistemini optimize edecektir.
 • Geliştirilebilir bir yapıya sahiptir. Sayısız  blogger  temaları ile özgün tasarımlar kullanabilirsiniz.
 • Hosting ihtiyacı yoktur.
 • Özel domain yönlendirmesi  yapabilirsiniz.
 • Gmail üzerinden senkornize edebilir verilerinize  erişebilirsiniz.
 • Bir çok modülü ve eklentiyi rahatlıkla entegre edebilirsiniz. HTML bilginiz giriş seviyesinde bile  olsa kullanımda zorluk çekmezsiniz

Blogger Eksileri 

 • WordPress de  olduğu gibi  yedekleme  yapamazsınız.
 • Blogger ‘   Türkiye den  gelecek bir engel  durumunda sadece VPN ile  erişebilirsiniz. ( Geçmişte olmuştu)
 • WordPress oranla  1 tık daha az  profesyonel görüntü veriyor.
 • Url yapısını  değiştiremezsiniz.
 • Seo açısından bir iki  müdehale  dışında  çok fazla  bir iç seo  ayarı  yapamıyorsunuz.

 

Blogger Temaları 

Blogger  temaları  internet ortamında en  çok ve en  kolay  şekilde  bulabileceğiniz şablonlardır. Blogger için  yapılmış  on binlerce şblon  bulunmaktadır. Biz de azbuz ekibi  olarak sizlere kategorilenmiş bir şekilde en sevdiğimiz ve sizin  için en iyi olabilecek  temaları  bir araya getirdik.

Beğendiğiniz temanın ön izlemesini yapabilir eğer ihtiyacınıza  uygun ise indirebilirsiniz. Sitemizde  paylaştığımız blogger temaları sahibi  tarafından dağıtılan ücretsiz sürümleridir. Ücretli  sürümü olan temalar  için  lisans alınması gerekmektedir.

Blogger Tema  Arşivi  2020 – 2021 

Şimdi  size  kategorilere ayrılmış en iyi  blogger temaları  listemizi  paylaşacağız. Burada müzik  blogger  temalarından, finans blogger  temalarına, magazin  – portal blogger temalarından haber  blogger temalarına onlarca kategoride  yüzlerce tema  bulunuyor.

Portal Blogger Temaları 

Smag Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 2

 

 DEMO / İNDİR 

 

 

Sora Viral Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 3

 

DEMO  / İNDİR 

 

Sora Times Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 4

 

DEMO  / İNDİR

 

Faster Duyarlı Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 5

 

DEMO  / İNDİR

 

Mercury Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 6

DEMO / İNDİR 

 

Melesa Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 7

DEMO /İNDİR 

 

Newsplus Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 8

 

DEMO / İNDİR 

 

Enside Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 9

 

DEMO  /İNDİR 

 

Cyber Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 10

 

DEMO  /İNDİR 

 

NewsOn Responsive Blogger Teması

En İyi Blogger Temaları - Portal Blogger Temaları - Tema Arşivi #1 11

 

DEMO  /İNDİR 

 

Devamı Güncelleniyor….  İstek tema var ise  yorumlarda  belirtin…

İlgili Makaleler

28 Yorum

 1. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 2. Karabük şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 3. Webmaster kategorisinde yazmış olduğunuz En İyi Blogger Temaları – Portal Blogger Temaları – Tema Arşivi #1 konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 4. Trabzon şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Van şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 8. En İyi Blogger Temaları – Portal Blogger Temaları – Tema Arşivi #1 konusunda çok yazı okudum ama En İyi Blogger Temaları – Portal Blogger Temaları – Tema Arşivi #1 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 9. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 10. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 11. En İyi Blogger Temaları – Portal Blogger Temaları – Tema Arşivi #1 konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 12. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 13. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 14. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 15. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 16. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 17. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu