BilgiSosyal Medya

En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler

En güzel resimli sözler

Resimli güzel sözler konumuzda  paylaştığımız  en yeni resimli güzel gözleri  whatsapp  mesajlarınızda, instagram, facebook  gibi  sosyal medya hesaplarınızda  paylaşabilirsiniz. Resimli güzel yazılar sayesinde  herhangi  bir programda düzenlemeye  uğraşmadan whatsapp ile resimli güzel sözleri gönderebilirsiniz.

Sizin için derlediğimiz resimli güzel sözler  içerisinde  en  güzel sözler, aşk sözleri, mevlana sözleri, kapak sözler,   bir çok güzel resimli sözler bulunuyor.

Beğendiğiniz resimli güzel sözlerin  üzerine tıklayıp  indirebilirsiniz.

 

Güzel sözler 

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

Duydum ki takip ediyor muşsunuz.iyi seyredin çünkü tekrarım yok.

Umutların yaşıyorsa Umutları suya kapılıp gidenlerden olma umutlari ile yüzenlerden ol…

Senle bir yola çıkarsak elimi tutmadan önce eskiyi unut unutmazsan hep arkaya bakarsin bakarsan takılırsın takılırsan düşersin ve düşürürsün.

Bazı insanlar sevdikleri için türlü acıya katlanır bazıları ise sevdiklerini üzmek için elinden geleni yapar hayat böyledir kimileri ihanet eder kimileri sever

Firari saatler arkasından gelen isyankâr sokakların, tövbekâr çocuklarıyız biz. Sevdiğimiz için yaşar, dostluğumuz için ölürüz. Hiçbir zaman hiçbir yerde kimseye boyun eğmeyiz!

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata boş vermişlerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasında yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde, bulamazsın. Biz dost şarabı içenlerdeniz. Bize dost, arkadaş nedir diye sorma, biz onlar için ölümüne gidenlerdeniz.

Allah’ı bulan neyi kaybeder, O’nu bulmayan neyi kazanır. Allah’ı bulan her şeyi bulur, O’nu bulmayan hiçbir şey bulamaz. Bulsa da başına bela bulur.

 

 

‘’Ekmeğim aşım helal olsun yiyene, içene. Ama hakkım helal değil; dost gibi görünüp kuyumu eşene.’’ Mevlana

‘’İnsanlar bozuk para gibidir. İki seçenek vardır; yazı ya da tura. Bir yüzünü kendi gösterirken bize diğer yüzünü zaman gösterecektir.’’ Oğuz Atay

‘’Olgun bir adamı dost edinmek isterseniz eleştirin, basit bir kimseyi dost edinmek isterseniz övün.’’ Mevlana

‘’Savaşı zenginler çıkarır, yoksullar ölür.’’ Sartre

‘’İnsanlar arasında fark ufaktır. Ancak bu ufak fark büyük farklılığa yol açar. Ufak farklar tutumlardır. Büyük farklılık ise bu tutumun olumlu veya olumsuz olduğudur.’’ C. Lement Stone

‘’Bir haksızlık gördüğünüzde müdahale etmezseniz; önce hakkınızı, arkasından da şerefinizi kaybedersiniz.’’ Hz. Ali (r.a.)

 

İlgili Makaleler

29 Yorum

 1. En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 2. En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 3. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 4. Nevşehir şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 5. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 6. En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 7. En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 8. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 9. En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 12. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 13. En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunda çok yazı okudum ama En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 14. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 15. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu