Kapat

En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler

Abone Ol

konumuzda  paylaştığımız  en yeni resimli güzel gözleri  whatsapp  mesajlarınızda, instagram, facebook  gibi  sosyal medya hesaplarınızda  paylaşabilirsiniz. Resimli güzel yazılar sayesinde  herhangi  bir programda düzenlemeye  uğraşmadan whatsapp ile resimli güzel sözleri gönderebilirsiniz.

Sizin için derlediğimiz resimli güzel sözler  içerisinde  en  güzel sözler, aşk sözleri, mevlana sözleri, kapak sözler, ve  bir çok güzel resimli sözler bulunuyor.

Beğendiğiniz resimli güzel sözlerin  üzerine tıklayıp  indirebilirsiniz.

 

Güzel sözler 

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

Duydum ki takip ediyor muşsunuz.iyi seyredin çünkü tekrarım yok.

Umutların yaşıyorsa Umutları suya kapılıp gidenlerden olma umutlari ile yüzenlerden ol…

Senle bir yola çıkarsak elimi tutmadan önce eskiyi unut unutmazsan hep arkaya bakarsin bakarsan takılırsın takılırsan düşersin ve düşürürsün.

Bazı insanlar sevdikleri için her türlü acıya katlanır bazıları ise sevdiklerini üzmek için elinden geleni yapar hayat böyledir kimileri ihanet eder kimileri sever

Firari saatler arkasından gelen isyankâr sokakların, tövbekâr çocuklarıyız biz. Sevdiğimiz için yaşar, dostluğumuz için ölürüz. Hiçbir zaman hiçbir yerde kimseye boyun eğmeyiz!

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata boş vermişlerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasında yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde, bulamazsın. Biz dost şarabı içenlerdeniz. Bize dost, arkadaş nedir diye sorma, biz onlar için ölümüne gidenlerdeniz.

Allah’ı bulan neyi kaybeder, O’nu bulmayan neyi kazanır. Allah’ı bulan her şeyi bulur, O’nu bulmayan hiçbir şey bulamaz. Bulsa da başına bela bulur.

 

 

‘’Ekmeğim aşım helal olsun yiyene, içene. Ama hakkım helal değil; dost gibi görünüp kuyumu eşene.’’ Mevlana

‘’İnsanlar bozuk para gibidir. İki seçenek vardır; yazı ya da tura. Bir yüzünü kendi gösterirken bize diğer yüzünü zaman gösterecektir.’’ Oğuz Atay

‘’Olgun bir adamı dost edinmek isterseniz eleştirin, basit bir kimseyi dost edinmek isterseniz övün.’’ Mevlana

‘’Savaşı zenginler çıkarır, yoksullar ölür.’’ Sartre

‘’İnsanlar arasında fark ufaktır. Ancak bu ufak fark büyük farklılığa yol açar. Ufak farklar tutumlardır. Büyük farklılık ise bu tutumun olumlu veya olumsuz olduğudur.’’ C. Lement Stone

‘’Bir haksızlık gördüğünüzde müdahale etmezseniz; önce hakkınızı, arkasından da şerefinizi kaybedersiniz.’’ Hz. Ali (r.a.)

 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“En Yeni En Güzel Resimli Sözler – Whatsapp İçin Sözler” üzerine 1 yorum

  1. Hakan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk