Yaşam

Erkekler İlişkide Bu Davranışlardan Hoşlanıyor!

Erkekler İlişkide Bu Davranışlardan Hoşlanıyor!

Kadınlar erkeklerin hoşlandığı davranışları fazlasıyla merak eder demek mümkündür. Erkekler ilişkide hangi davranışlardan hoşlanır diye merak ediyorsanız, bu şu şekilde sıralanabilir:

Yardım Sever Olmanız

Erkekler yardım sever kadınlardan oldukça fazla etkilenir. Sevdiği kadının düşünceli ve yardım sever olduğunu görmek erkek arkadaşınızı gururlandırır ve bu davranışınızdan oldukça hoşlanır.

Çocuklar İle Anlaşmanız

İlişkide erkekleri etkileyen nedenler arasında çocuklar ile anlaşan kadınlar vardır. Çünkü, çocuklar ile anlaşan kadın ilerde iyi bir anne olacağını gösterir. Böylelikle de erkekler bu tarz kadınlardan fazlasıyla etkilenir demek oldukça mümkündür.

Sürekli Haberdar Etmeniz

Erkekler kıskanç oldukları için fazlasıyla meraklı olurlar. Bu sebeple de partnerinizi yapacaklarınızdan haberdar etmeniz oldukça etkileyecektir. Erkeklerin kendilerini her zaman önemli hissetmesini sizden daha çok hoşlanacağı anlamına gelmektedir.

Partnerinizin Sevdiği Yemekleri Yapmak

Bilindiği üzere erkekler yemek yemeyi çok severler. Bu sebeple de partnerinizin hoşuna gitmesi için ona sevdiği yemekelri yapabilirsiniz. Böylece erkek arkadaşınızın kalbinii çalabilirsiniz.

Anlayışlı Olmanız

Bazı durumlarda partnerinize anlayışlı davranmanız oldukça hoşuna gidecek ve etkilenecektir demek oldukça mümkündür.

Beklenmedik Süprizler Yapmanız

Süprizler her zaman ilişkiyi ayakta tutan etkenler arasındadır. Erkek arkadaşınıza beklenmedik süprizler yaparak mutlu edebilirsiniz. Erkekler beklenmedik süprizlerden oldukça hoşlanacaktır demek oldukça mümkündür.

Hastalandığında İlgilenmeniz

Erkeklerin belki de ilişki sırasında en çok hoşlandığı davranış partnerinin, kendisi hasta olduğu zaman bile ilgilenmesidir. Eğer erkek arkadaşınızın hoşuna gidecek davranışlar da bulunmak istiyorsanız, hasta olduğu zaman mümkün olduğunca ilgilenmeniz olacaktır. Çünkü, erkekler de kadınlar kadar ilgiden hoşlanırlar.

Her Konuda Destek Olmanız

Erkekler için en önemli şey sevdiği kadının kendine destek olmasıdır. Eğer her konuda erkek arkadaşınıza destek olursanız bu durum oldukça hoşlarına gidecektir demek mümkündür. Kadınları mutlu etmekten daha kolaydır bir erkeği mutlu etmek. Erkekler ilişki de daha düz ve detaysız olan taraftır. Fakat kadınlar da görmek istediği davranışlar vardır. Bunların bir tanesi de her konuda ona destek olup dinlemenizdir. İhtiyaç duydukları her anda erkek arkadaşınızın yanında olup onu mutlu edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

21 Yorum

 1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 2. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Erkekler İlişkide Bu Davranışlardan Hoşlanıyor! konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. Erkekler İlişkide Bu Davranışlardan Hoşlanıyor! konusunda çok yazı okudum ama Erkekler İlişkide Bu Davranışlardan Hoşlanıyor! konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Erkekler İlişkide Bu Davranışlardan Hoşlanıyor! konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 9. Tokat şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 10. Kırşehir şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 11. Hakkari merkezden ben Berrin. Merhabalar sayfa yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-09-2020 18:42:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu